Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Még van esély kiszállni jó...

Még van esély kiszállni jó áron az ingatlanokból?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9: EUR
2020. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

"hasonlóak 26-27ért mentek, és mennek most is."


Egy nagy túrót mennek annyiért.

Csak hirdetik annyiért, de nincsen vevő.


Vevő majd akkor lesz újra, ha 2-es helyett ismét 1-essel kezdődnek a panelárak.

2020. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó azt varhatod
2020. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%

13: Szerencsére nem kell sokáig várni:


[link]


Eddig árcsökkenésről szó sem lehetett, lassan eljutnak a kétszámjegyű mértékig is.

2020. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Vagy:


[link]

2020. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

hát ez semmi, 8-10%, és utolsó negyedévben növekedhet.


Itt sokan, köztük te is olyanokat jósoltok, hogy megint 2010es árak lesznek :D

2020. ápr. 3. 15:40
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

16: Akkor még egyszer, eddig az árcsökkenés is tabu téma volt, annak ellenére, hogy gyakorlatilag megállt a fővárosi ingatlanpiac. Az ingatlanpiaci szakértőknek látszólag fogalmuk sincsen az elkövetkező hónapokról, de legalább a 8%-ig eljutottak. Lesz ez 30% is és gyakorlatilag be fog fagyni a piac. Nem kellett volna ekkorára fújni a lufit... De most ilyen idők jönnek:


[link]


[link]

2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
amúgy te nem unod még meg, hogy minden nap minden ingatlanos kérdésnél ezt eljátszod? Beakarsz vásárolni ingatlanokból, vagy miért lenne jó neked, ha bedőle az egész piac? Eltudnád ezt magyarázni?
2020. ápr. 3. 16:11
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18: Értem, tehát költői a kérdésed, valójában nem érdekelnek a válaszok, egy dologban hiszel, hogy nem fognak csökkeni az árak. Én ugyanezt kérdezem, nem unjátok még, hogy lassan itt a válság, megállt az ingatlanpiac, de úgy csináltok mintha minden rendben lenne:


[link]


Én nem akarom, hogy bedőljön az ingalanpiac, mert van ingatlanon, pusztán leírom a véleményemet. Ennyi, nem kell túlgondolni. Nem én vagyok a spekuláns, hanem az, aki 100 millióért árulja nagyi kádár kockáját. De ennek az időnek most vége, ez van, nincs értelme szépíteni.

2020. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Lesz ez 30% is és gyakorlatilag be fog fagyni a piac. Nem kellett volna ekkorára fújni a lufit..."


Itt a lényeg! 10pont!

2020. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!