Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen belvárosában milyen...

Debrecen belvárosában milyen áron lehet kapni egy normális lakást?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó áron.

(a válasz kb. olyan színvonalú mint a kérdés...)

2020. máj. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen adat kellene még?
2020. máj. 20. 06:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk terület, felszereltség, fekvés, fűtés milyensége, emelet, erkély, kert, szigetelés, garázs, állapot stb. stb.

Millió szempont van egy lakásvásárlás esetén, te rákérdeztél egyre (normális).

Én válaszoltam erre (jó áron).

Ha ezek alapján jó üzletet kötsz, szólj nekem is...:)

2020. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a Bethlen utcán laktam albiban,tökre a centrumban,de kicsi lakásról volt szó (1,5 szobás, 55m2-es,3-dik emeleten) és 150ezer Ft volt a lakbér ,rezsivel együtt. De tényleg sok tényezőtől függ, mennyibe kerül egy ,,normális lakás" ,mindent figyelembe kell venni, ahogy a #3-as is írta :)

Most ingatlannet.hu-n megnéztem,milyen kínálat van ,és ezt találtam:

-eladó panellakások a belvárosban, amelyek 50-60m2-esek, kb 20-25 millióba kerülnek

-eladó téglalakások a belvárosban,amelyek leginkább 60-90m2-esek, nyilván drágábbak: 25-60millió Ft-ba kerülnek

-eladó családi házak a belvárosban, 70-350m2-ig -> 35,de inkább 50/60 milliótól 185 millió Ft-ig vannak

2020. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!