Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi városok közül...

Az alábbi városok közül melyikbe költöznétek?

Figyelt kérdés

Tatabánya, Kaposvár, Zalaegerszeg

Mindegyik városban kicsivel alacsonyabbak az árak mint a többi Dunántúli városban (Győr, Szombathely, Veszprém stb.)


Munkalehetőség talán Tatabányán van a legtöbb, viszont maga a város nem tűnik nagy számnak. Kaposvár szép kis városnak tűnik de munka lehetőséget nem sokat láttam a városba még ilyen gyári melókat sem.

Egerszegen talán egy kicsit több lehetőséget látok, nem egy történelmi/ turisztikai város viszont az utóbbi pár évben mintha erősen fejlődni kezdett volna.



2020. máj. 20. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már költözni akarsz akkor először is a munkahelyet nézd, ami neked vagy nektek a legmegfelelőbb.

A többi minden csak utána jön.

Hiába lenne szép egy város meg olcsó a ház, ha nincs munka vagy nagyon kevés fizetés lenne.

Persze ezeket az árakat is a munka határozza mag.

2020. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thomasblr válasza:
100%
Zalaegerszeg.
2020. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Ajánlom Győrt! :)

Munkát csak az nem talál, aki nem akar dolgozni. Majd ha rendeződik a vírus helyzet, lesz minden :)

Szerintem még várj kicsit a költözéssel :)

2020. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül olcsóbbak ezek.

Tatabányán járok többet, szóval arról tudok leginkább nyilatkozni. Egy lepusztult, tele cigányokkal volt "bányászváros". Én kerülném amennyire lehet. Három közül Zalaegerszeg. De én is Győrt vagy a környékét javasolnám

2020. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tatabánya elég lepukkant és para, nem költöznék oda. Ha viszont a környezet tetszik, akkor Tata lehet hogy jobb választás, dolgozni meg továbbra is át lehet járni Tbányára.
2020. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!