Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Örkény, Pilis, Tápiószele és...

Örkény, Pilis, Tápiószele és környéke. Miért ennyire olcsó az ingatlan errefelé? Élhetetlen?

Figyelt kérdés
Budapesti munkahelyeink vannak, agglomerációban nézelődünk. Egyedül itt van olyan amit megúsznánk hitelek nélkül, de gyanús, hogy ennyire olcsó minden.
2020. jún. 5. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sok a norvég. Pilisen tuti.
2020. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Se munka, se kozlekedes, annal tobb rejtett eroforras, lepattant falvak. Kb. ennyi az oka.
2020. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Azon a környéken esetleg van valami jobb opció, vagy legyen teljesen felejtős?
2020. jún. 5. 23:30
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Tápiószele elég nyugis hely általában. Budapestre is jó egy óra alatt ott a vonat.
2020. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Gyál, Ecser, Maglód, Dunakeszi
2020. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Pilisnek vannak jobb részei, de jellemzően cigányos, tehát iskolában a gyerekeid ebben a közegben fognak mozogni.

Tápiószele tömény cigány, 10 év múlva te fogsz fizetni, hogy kiköltözhess. Ugyanilyen Tápióbicske is.


Amiket a térségben érdemes nézni, az Farmos roppant kevés cigánnyal, Tápiószentmárton=üdülőtelepülés és minden van, Tápióság csendes, nyugodt falu, Tápiószecső kulturált, jól ellátott település, vasútállomással, 40 perc a Keleti, Sülysáp már városka, legközelebb Pesthez. Tápiógyörgye és Szentmártonkáta sem rossz helyek, nem a cigányok a jellemzői, de az utóbbinak a település szélén elég rossz helyen van a vasút.

Amiket felsoroltam, élhető helyek közepes vidéki árakkal.

Ma már nem találsz települést, ahol ne lenne cigány, még az agyonhájpolt budai oldalon is, például Tárnokon is A cigányok ott is pont annyian vannak, mint pl. Farmoson, pedig ott a csillagokban az ingatlanok árai.

2020. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

6-os vagyok

Lemaradt:

Örkényt úgy ahogy van felejtsd el!

2020. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

6-oshoz

Maximum pár tucat falu van ami rejtett erőforrásoktól mentes, illetve néhány hely ahol egy lyukat sem kapni 40 millió alatt.

De lényegében az alap gondolattal egyetértek, számuk már millióra tehető az országban,mindenhol ott vannak.

2020. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

#8

Ez az országos szomorú valóság...!

2020. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pl nyírségi vagyok de ahhoz képest hogy magas arányuak sok városban nekem már vagy 10 éve nem volt problémám velük, fő oka ennek hogy úgy vettem észre a problémásak inkább felmentek Budapestre...
2020. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!