Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakáshitelt melyik banknál...

Lakáshitelt melyik banknál éri meg felvenni? Saját tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés
1.5 millió forintra lenne szükségünk, mivel a ház, amit megvennék a párom apukájára és az öccsére szállt most, a mama halála után. Párom apukája nekünk ajándékozza a lakás felét, a testvér részét kell kifizetnünk majd, ami szűk 2 millió forint.

2020. jún. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Először is kérdezzétek meg, hogy erre adnak-e egyáltalán lakáshitelt. Nem vagyok benne biztos.
2020. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Erste-s vagyok, és szerintem nagyon korrektek, legalábbis aki nekem 2007-ben intézte a hitelem. Ő például szólt, mikor volt az árfolyamgát, hogy kérjem, és amit megspórolok, azt tegyük lakáskasszába, majd mikor lejár, akkor betörleszthetem a tőkébe, és így még csökkent is a törlesztőm.

Illetve most a Covid miatti hiteltörlesztés felfüggesztését ha kértem volna, akkor egy külön számlám amit, ők nyitottak, gyüjthettem volna a pénzt, amit év végén beletesznek a hitelbe, és nem változna utána semmi a törlesztésben.

2020. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is Erste-s vagyok, kétségtelen, hogy normálisan zajlik az ügyintézés, de az egyik legdrágább bank Magyarországon.

A 2 millióra Kérdező leginkább személyi kölcsönt tudsz felvenni, töltsd ki ezt és megtudod a legkedvezőbb hitelkonstrukciókat:

[link]

2020. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a választ, úgy néz ki sikerül elintézni hitel nélkül úgy hogy apósom testvérének fizetünk havonta! Természetesen hivatalos módon, szerződéssel, mindennel. Gondoltam leírom, hátha más is kerül ilyen helyzetbe, hogy meg lehet oldani így is!


egyszakacs nevű felhasználónak pedig köszönöm a gyönyörű üzenetét, turkáljon a saját pénztárcájában, ne a máséban, örülök hogy neki ez nem sok pénz, nekünk viszont 22 évesen falun az :)

2020. jún. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!