Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit választanátok? Egy teljese...

Mit választanátok? Egy teljesen újépítésű ikerház/sorház vagy egy felújítandó családi ház?

Figyelt kérdés
Az ártól eltekintve.

2020. jún. 11. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felújítandó családi. Senkivel nem közösködnék, nem kellenek falszomszédok.
2020. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Családi ház. Az ikerház olyan mintha lakásban laknák, közös fal, kert
2020. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont hogy az ártól nem lehet eltekinteni. Meg sok minden mástól sem.

Léteznek jó ikerházak, nem csak amit régen gondoltak róluk, de ahhoz az kell, hogy úgy is legyen megépítve. Simán választanám, ha mindkét fél utcafronti és megfelelően el lehet szeparálni a két udvart is. Mellette pedig a műszaki tartalom és az elhelyezkedés, infrastruktúra, tájolás olyan. Lehet felújítgatni, de van az a műszaki tartalom, és elvárások, amikor sehogy sem lesz jó, nem éri meg felújítani.

2020. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
láttam már olyan ikerházat, ami lényegében 2 különálló ház volt, 20 cm hely köztük, ahová szigetelést raktak be, így spóroltak 15-20 milliót a telken.
2020. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felújítandó családi ház. Soha többé sorház.
2020. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Családi ház.
2020. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szempont az ár, akkor mindenképp családi házat, még úgy is, hogy fel kell újítani.
2020. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Felújítandó vályog. Minden modern falazóanyag elbújhat mögötte, még mindig ez adja a legegészségesebb lakóteret. Az első házamat Ytongból építettem, aztán kalandos életem során szinte minden típusú épületben laktam már (kivéve a preconceptet, valamint gyorsépítésű házat, de örök szerelmem a vályog maradt.
2020. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
családi ház,ugy csináljátok meg ahogy nektek tetszik☺️
2020. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!