Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlan.com-on tényleg...

Az ingatlan.com-on tényleg megszűnt a magánhirdetések (nem ingatlanirodás hirdetések) szűrésének lehetősége?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 1-2 hete a részletes keresőnél be lehetett jelölni, hogy "csak magánhirdetések". Most meg nem találok semmi ilyesmit, pedig jó lenne e szerint szűrni :( Én bénázok, vagy valóban megszüntette ezt az oldal?

2020. jún. 15. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Tényleg megszűnt, én sem találom.
Nem szűnt meg, te bénázol.
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Részletes keresésnél írd be a "ne szerepeljen a hirdetésben" menűpontnál az "ingatlanközvetítő" szót.
2020. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, próbáltam már én is úgy, de nem 100%-os, mert sok magánhirdető beleírja, hogy pl. "ingatlanközvetítő ne hívjon", így ezeket ki is szűrte az ilyen keresés...
2020. jún. 15. 13:00
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy lemaradsz egy jó vételről ha csak magán embertől akarsz venni.

Félreértés ne essék, én sem szeretem az ingatlanos okát, de vettem már pár ingatlant, talán az 1/3-a volt az amit magán embertől vettem.

Ma már szinte kikerülhetetlen az ingatlanos.

2020. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt, felhívtam őket, az ingatlanosok kilobbizták, mivel hátrányosan érintette őket.
2020. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
3: Sajnos nem így van, a készpénzes vevőket kitúrják, a hiteleseket részesítik előnyben. Készpénzesként lehetetlen ingatlanossal venni.
2020. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Minden ingatlant készpénzzel vettem.

Az igatlanosnak a gyors pénz a jó pénz.

Nálad más probléma lehetett..

2020. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, különösen a 4-esnek, aki ezért fel is hívta őket! Sajnálom, hogy megszűnt. (Mindenkinek ment a jó értékelés.)


Mi is a készpénz miatt keresünk magánszemély által hirdetett házat, eddig 6/6 ingatlanos elküldött, hogy van hiteles/csokos/anyámkínja érdeklődő is, engem offoltak :/ De akkor marad a vaktában lövöldözés.

2020. jún. 15. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: Azért is hívtam fel, mert vevőként és eladóként is hátrányosan érint, most fizettünk elő náluk 2 hónapot, rá 3 napra szűnt meg a magánszemélyek kereshetősége. Ez így nem korrekt, sőt nem is törvényes, hogy szerződés után egyoldalúan módosítják a feltételeket a másik szerződő fél hátrányára.

Nyilván az ingatlanosok komolyabb csomagokat fizetnek elő, de tőlem emiatt ez volt az utolsó előfizetés.

2020. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7: Esetleg érdemes nekünk is lobbizni, sokat számítana, ha te is felhívnád és elmondanád, hogy ingatlanosok nem adnak el neked lakást, és mért vagy meglőve az adatbázis változtatása miatt.
2020. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azon ledöbbentem, hogy az ingatlanosok "elhajtják" a vevőt, csak mert nem csok-os stb. Most, mikor lassan lasszóval kell fogni a vevőket?
2020. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!