Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor megvették a lakásodat,...

Mikor megvették a lakásodat, a leendő tulajdonos mennyit mászkált oda a lakásba, míg ott laktál?

Figyelt kérdés
Megvették a lakásunkat, de elég akadékoskodó a vevő. Hetente idejár mindenféle indokokra hivatkozva, amit kezdünk unni. Jogos, hogy még abban a pár hónapban, míg miénk a lakás, nem akarok állandóan ilyen hívatlan vendégeket fogadni? Vagy el kell viselni, hogy költözés előtt 2-3 hónappal idemászkálnak méregetni, nézelődni, rokonoknak mutogatni...stb.?
2020. jún. 22. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmennyit.

Nem is jogos. OK, az ember megérti, ha egyszer eljön pl. méreteket levenni (bár azt is kérheti, hogy valamit diktálj be vagy adj egy pontos tervrajzot), de rendszeresen odajárkálni, az túlzás.

2020. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, mivel nem laktam benne.

De a ti vevotok kicsit pofatlan.

2020. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam el és vettem is az árán nem is egyszer, de nem járkáltam senkihez és hozzám sem jöttek az új tulajék.

Mondjuk egy méregetős séta még belefér, de egyébként nincs bejárkálás, míg a megbeszéltek szerint ki nem költözünk.

2020. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha megvette, mért laktok még ott?....
2020. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert talan van hatarido a kikoltozesre, es addig normalis emberek elfernek egymastol?
2020. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
5: Birtokbaadáskor szokás fizetni az utolsó részletet, és addig nem vette meg.. (!)
2020. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy egy gyenge foglalón kívül semmit nem tettek le. Fizetés kb 2-3 hónap múlva lesz, ahogy a költözés is. De kb hetente a nyakunkra járnak mindenfélével.
2020. jún. 22. 18:04
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb:


"Kedves XY-nék! Van még valami megtekinteni valójuk? Mert akkor azt most tegyék meg, mert mi már belefáradtunk a mutogatásba, nekünk ez már kényelmetlen! Maradjunk abba, hogy legközelebb már csak az ügyvédnél találkozunk, ha addig felmerül valami, használják a telefont!"

2020. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit mivel a foglaló után nem engedtem be őket a birtokba adásig. Pedig ők is jönni akartak mutogatni a másodunokatesóknak a lakást. Egy gyors méretvétel belefér, de semmi több.
2020. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
ez egy elmebeteg , szomszédok örülhetnek
2020. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!