Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha öszehasonlítás érdekében...

Ha öszehasonlítás érdekében szemlélődnénk egy picit Ma Magyarországon a mai világba Mennyit érne egy VII.kerületi társasház ingatlanértéke ha egy Óbudai III.kerületi Társasház Flórián téri Panellakással a földszinten kapnék olyat helyette?

Figyelt kérdés

Különleges válaszra vagyok kiváncsi albérletügyileg hiszen érdekelne Óbudán a III.kerületbe akár a Flórián téren akár az ÓBUDA,Fő tér Társasházi és Panellakásokra hogy mit és mennyit érnek a VII.kerületi Társasházhoz eltérően Pesten kaphatnék e érte például a Római parton egy társasházi lakást vagy egy téglaépítésű panellakást

nem szeretnék ábrándozni meg álmodozni se de Akik Budán élnek érdekelne hogy mit mondanak a Pestre



#válaszolás #Óbuda #bekérdezés #Budailakások #Budapesti viszonylatok
2020. júl. 1. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egy egész társasházat akarsz elcserélni egy panellakásra, vagy WTF...???


megfogalmaznád érthetően?

2020. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"téglaépítésű panellakást"


?????

Az meg micsoda? Olyan, mint a szűz qrva, vagy fából vaskarika???


:)))))

2020. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez megint az a falusi, aki szerint minden városi lakás "panel" mert náluk a faluban így nevezik!:)

Tessék, itt van, a 13-as választól felfelé:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10566334-ki..

2020. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ALBÉRLETRŐL van szó, mit foglalkozol az értékével?

Azt vedd ki, amelyik a munkahelyedhez közelebb van, rendezett, kényelmes és ki is tudod fizetni!

Az értéke meg a tulajdonos dolga.

De hogy ne menj el üres kézzel, nekem VII ker-i lakásom van műemlék házban és 1millió/m2.

(Csak tudnám, hogy ezzel most mennyivel lettél okosabb?)

2020. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értelmetlen kérdést rég olvastam...
2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
#3 ÁÁÁ...😂😂😂
2020. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Please, valaki fordítsa le a kérdést, bitte. Nem értem,mit akar a kérdező. Se albérletügyileg, se ingatlanértékügyileg. Lakást akar bérelni, és arra kíváncsi, hogy mennyibe kerül az infatlan, ha eladják?? A téglaépítésű panellakás???? Ez micsoda csodabogár?
2020. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!