Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A panelek hol a legolcsóbbak...

A panelek hol a legolcsóbbak az országban ? Miért drágábbak a panelek mint az ország nagy részén a családi házak ?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy az ország jelentős területén drágább egy panel lakás mint a családi ház. Családi ház alatt mindent belevéve kockaház,paraszt,emeletes házak.
2020. júl. 13. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Komló, ózd, és salgótarján. ( Én itt találtam a legolcsóbbakat egy hírdetőoldalon)
2020. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez itt nem is lenne rossz. [link]
2020. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyen árak lennének akkor nem lenne lakhatási válság. Ez egy elfogadható ár lenne egy lakásért. Manapság sehol sem kapsz ennyiért lakást. Fővárosban meg legyenek csak a magas árak. Nem izgatna különösen engem ott.
2020. júl. 13. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ingatlan értékét nagyban meghatározza, hogy milyen helyen, városban, megyeszékhelyen van, illetve az ott lévő munkalehetőség. Észak-Dunántúl például jobban iparosodott, ezér magasabbak a fizetések még ugyanannál a cégnél is akinek itt és pl a Alföldön van üzeme. Ez meg húzza az ingatlanárakat is. Székesfehérvárra mikor elkezdtek betelepülni a multik, akkor pár év alatt duplájára mentek fel a panellakások árai. Olyan szinten, hogy az ottani panel áráért, 25 km-re Várpalotán családiházat vett egyik ismerős.
2020. júl. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert hulyek az emberek. 1,5 szobas panel 12 millio kisvarosban. Sot nem is masfel szobas hanem 1 mert a nagyobb szoba igazabol nappali.

10-15 kmre levo faluban ennyi penzert 3-4 szobas csaladi hazat lehet venni.

En inkabb a hazat valasztanam es autoznek munkaba 10-15 kmt

2020. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!