Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan adásvételi szerződésk...

Ingatlan adásvételi szerződéskötéshez jó lesz nem hiteles tulajdoni lap?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp hiteles kell?
2020. júl. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vennék nem hiteles lappal ingatlant.
2020. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiteles kell! Letudod kérni online is, ha van ügyfélkapud, nem muszáj ezért köröket futni, ha esetleg ez a gond.
2020. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvéd kérdezi le, nézi át, hogy minden rendben van-e. A vevő ügyvédje.
2020. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vevő ügyvédje már lekérte és nekem van itthon nem hiteles ami 13 napos de ha mégis hiteles kell akkor potyára utazok vidékre szerződést kötni.
2020. júl. 14. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj neeem. Ha az ügyvédnek van hiteles tulajdoni lapja az általad eladott ingatlanról, akkor nem kell neked is azt vinni! Egy elég, azt a vevő kapja meg, megkapja az ügyvédtől. Egyébként ez nem törvényszerű, mikor én vásároltam, akkor az eladó kérte le, de ha az ügyvéd tudod, hogy ezt intézte, akkor neked ezzel nincs dolgod.
2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyvéd kéri le az adásvétel időpontjában.

Nincs senkinek szüksége a tiédre, a lekérés időpontjától már 26 szor eladhatták az ingatlant.

2020. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvéd a szerződéskötés napján fogja lekérni. Neked nincs ezzel dolgod. Csak az jó, amit ő kér le.
2020. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!