Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyömrőn a Ligeti lakóparkban...

Gyömrőn a Ligeti lakóparkban miért vannak még eladó lakások?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy építési évük 2011. Csodálkoztam, hogy miért nincsenek még eladva, csak a szaniterek és burkolatok hiányoznak. Van valami gond a kivitelezővel? Esetleg valami jogi ügy mint a veresegyházival? Vagy nyugodtan lehet ott vásárolni?

#Gyömrő #Ligeti lakópark
2020. júl. 16. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de mi mostanában jártunk arra, mert azon a környéken nézünk házakat. Mi nagyon csalódottak voltunk, zsebkendő telkeken egymás szájában vannak a házak, városon kívül... Nekem nagyon nem jött be, és ahhoz képest nagyon drága, lehet emiatt nem annyira kapósak az ottani ingatlanok.
2020. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek peres ügyeik tudtommal, viszont egyrészt 1-esnek igaza van, hogy bár elsőre nagyon csinik, valójában egy vidéki, modern paneldzsungel. A másik, hogy egy nagyon vizes területre épültek az ingatlanok, és most pláne az esős időben igencsak kínlódnak a vízzel...


Ár-érték arányban én nem tartom jónak, pedig szeretem gyömrőt.

2020. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!