Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Dunakanyar mely településeit...

A Dunakanyar mely településeit javasolnátok költözés szempontjából?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 12. kerületben élünk, de 1-2 éven belül szívesen költöznénk egy szebb, nyugodtabb környékre, ahonnan viszonylag gyorsan be lehet érni autóval a városba. Mely településeket, városokat ajánlanátok?


Előre is köszi. :)


2020. júl. 29. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Melyik városba?

Esztergomba?

Mert ha Budapestre gondolsz, az nem lesz gyors bejutás...

2020. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Az autót elfelejtheted, ha gyorsan be akarsz érni Bp-re!


Reggelente befelé, délután kifelé órákat állsz a dugóban pl. Szentendréről/-re. Az északra fekvő településekről meg mégtöbbet...


A másik oldalon a 2-es út se egy leányálom...


Vonathoz közel eső helyet nézzetek inkább... Zebegény, Kismaros, stb.

2020. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Az nem természetvédelmi övezet? Mert akkor rengeteg a szúnyog, nem?
2020. júl. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha az a szempont, hogy gyorsan beérj a városba, akkor a 11-es melletti településeket nem ajánlom. Hacsak nem hajnali 5kor indulsz és este 8kor mész hazafelé.

A 12km-es utat 45-50 perc alatt tettem meg, munkaszüneti napon ugyanez a táv 10-12 perc. Gyorsan abba is hagytam azt a melót :)

A túloldalt nem tudom, de ahogy a hírekben szoktam hallani, az se jobb.

2020. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Így van, ahogy írják, a Dunakanyar egy agyhalál, ha ingázni akarsz Bp-re. Tahitól kintebb, Dunabogdány, Visegrád, Dömös már messze is van viszonylag, Dugó nélkül is 1 óra, jó esetben 50 perc, de így 2 óra is simán megvan, ha nem több, míg odaérsz. Aztán ugyanennyi haza. Különben marha jó itt lakni, gyönyörű hely, kellemes a hangulat, de csak annak jó, aki itt dolgozik.
2020. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó ezt nagyon szomorúan hallom, mert már Pestből kezd elegünk lenni, valami természetközelibbre vágynánk, de nem túl távol. Úgy tűnik akkor valamiről le kell mondanunk. :(


Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 30. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha van elég sok pénzetek, akkor Nagykovácsi, Hidegkút-Máriaremete, Budakeszi.....

Innen se egyszerű bejutni a városba, de legalább részben van kötöttpályás közlekedés.

2020. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!