Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél hàzat forgalmas helyen...

Vennél hàzat forgalmas helyen az esetemben?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve egy nyugis utcàban lakom alacsony a forgalom, relative tiszta a levegö közeliek a parkok.

Közel a munkahely(ek)stb, ami nagyban segit abban hogy kocsit pl nem kell fenntartanom.

Ez miatt viszont kötöttebb is vagyok joval pl külföldre is ezert nem megyek, mert gyakorta kocsival kene bejàrni, tömegközlekedes joforman csak gyerekeknek van iskolaba több munkahelyi környekröl is.

Es ez miatt csak belvarosi lakàsok/hàzak jöhetnek szoba.


Mivel nincs sok penzem igy plane olyanokat tudnék venni, amik lepukkantak es ahogy idöszakosan mindig összejönne valamennyi, ugy tudnam ujitgatni is.


De.csak olyanokat talàlok elerhetö àron, amik forgalmas utcàkban vannak, föutak mellett, azaz szellöztetni sem tudnék kb.es folyamat ricsaj lenne.ha cska kiülök a kertbe is.


Valahogy ha ilyenben laknék körbe vesz az az érzés hogy ezert gyüjtöttem en tizenèveket kinkeservesen?

Jo környeken normalis hàzra full esèlytelennek érzem


A panelben alberletben ahol élek sok a nyugdijas is alberletben.

Ezen is gondolkodtam hogy vagy leélni egy èletet ugy hogy soha az eletben nem lesz sajàt ingatlan??



#sajat hàz olcson rossz helyen #alberlet jo helyen #nyugdijasan egesz életben
2020. aug. 11. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

*Mivel nincs sok penzem igy plane olyanokat tudnék venni, amik lepukkantak es ahogy idöszakosan mindig összejönne valamennyi, ugy tudnam ujitgatni is.


Sose menj így bele semmilyen nagyobb-pl. családi-házas ingatlan vételébe.

Sosem fogod tudni befejezni, és egész életedben állandóan csinálod.

Akkor menj bele ilyenbe ha meg van a hátteredben a pénz és a gárda aki megcsinálja normálisan.

2020. aug. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De akkor ez is zsakutca igy.

De van alapja.elfogadom. apànak is nagy elvei köze tartozik hogy romhàzat tilos venni mert folyamat csak a baj van vele. Hanem inkabb többèrt jobbat.



Folyamat kaparok mindig plusz bevetelek utan, de valojaban màr reg normalis körplmenyek kellene elnem, szoval kezdek ugy kinezni hogy egesz eletem elmegy egy kis lyuk olcso ronda alberletben(a barataimat sem hivom magamhoz soha), es öregkoromra lesz csak hàzam vagy normalis körülményem, a halàl elött fél oraval.


Ebböl akarnék kitörni.

2020. aug. 11. 07:16
 3/11 A kérdező kommentje:
*normalis körülmények között
2020. aug. 11. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

2 Tudom, meg látható is, hogy ki akarsz törni, csak nincs itt az ideje. Ezt kéne észre venned.


Az idő előtt átvett áldás-átkot hoz-nem áldást.

2020. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De en pont azt erzem màr rég lassan el is mulik az ideje :(

Màr rég felnöttkent kellene elnem.

2020. aug. 11. 07:24
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Öszintén szólva szerintem egyszerübb lenne egy autót venni, amivel a plusz utakat meg lehet oldani, mint egy jó helyen lévö, jóaallapotú házat lecserélni egy romos valamire, aminek semmi elönye sincs.
2020. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne vegyél forgalmas út mellett házat, ha nyugodt pihentető életre vágysz és nem akarsz valamilyen ipari/kereskedelmi tevékenységet folytatni!

Én egy forgalmas Bp-i bevezető út mellett lakok, ahol ráadásul vonat is van és katasztrofális a helyzet. Ahogy romlik az út minősége és egyre növekszik a forgalom, annál élhetetlenebb az egész. Csak a munkám miatt nem adtam még el.

2020. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg város mellett +10km körzetében vagy 20km területén egy szimpatikus falut nézni? Csaladi házak nagy városok körüli falvakban mindenhol jóval olcsóbb, lehet még egy kocsira is futna mellé. Csak egy ötlet.

Vagy ha van párod esetleg csok-ot megpróbálhatnátok vagy vegyél fel hitelt. Más különben sosem lesz saját házad csak ha 20x ennyit dolgozol.

Én semmiképp nem vennék a lakást zajos út mellett csak egy kín lenne. Akkor inkább falu egy ház meg egy kocsi. Mi 30 percre lakunk (20km) várostól (nem Pest..) mindenhová annyival hamarabb indulunk el és kész ... Igaz hogy mi ketten vagyunk a párommal emiatt jobban is tudunk haladni az életben egyedül iszonyatosan vért izzadó...

2020. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Jókat írtak, de én más utat választottam.

Bp. külvárosi zöldövezetében vásároltam meg egy felújítandó házat.

Mára teljesen felújítottam úgy, hogy "mestert" nem engedtem be a kapun.

(Természetesen nem árt érteni néhány szakmához.)

Ha nem így cselekszem, akkor soha nem érem utol anyagilag az inflációt, azaz az ingatlanok drasztikus áremelkedését.

Mára viszont van egy normális házam, ami azóta a többszörösét éri.

A döntéshez bátorság kellett.

Nem hallgattam a károgókra...


A te esetedben te döntesz.

2020. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ugyan ezt akartam mondani csak jobban fogalmaztál #8vagyok. Teljesen adom amit mondasz
2020. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!