Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan aki Budapesti...

Van itt olyan aki Budapesti lakásfelújítással foglalkozik, mint befektető, vagy várásárolt nem rég ilyen lakást?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, illetve olyan, aki nem rég vásárolt lakást, viszonylag olcsóbban 30 millió alatt.

Hol, milyen, mekkora lakást sikerült találni?



2020. aug. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én az ingatlan.com-mal fekszem és kelek, rengeteg lakás van 30 alatt még felújított is. Milyen nehézségbe ütköztél etéren?

Teljesen felújítandó kell?

2020. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"2 kisebb különnyíló szoba ablakkal, és egy amerikai konyha, tuljdonképp csak akkora konyha hogy egy 2 méteres pult/sütő, egy asztal, meg egy kisebb kanapé elférjen"


Szia, ez gyakorlatilag 3 (!!) szoba 50 nm-en, ez szinte lehetetlen, nem épültek ilyenek, mert egy szoba 16 nm-től van.


Újépítésűben van 1+2 fél szobás azok között lehet keresgélni, de azok meg 0-15 évesek, tehát drágábbak.


De szerintem amit leírsz, az nem amerikai konyha, mert az amerikai konyha az egy nagy nappali.

Szerintem sima konyhát keresel, ne ikszeld be az amerikai konyhát, az viszi félre a dolgot.

2020. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Különben nekem egyszobás van eladó, konyhába nem fér el kanapé, 35 nm, többi paraméter az stimmel, amit küldtél.:)
2020. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék, kérted.

[link]

2020. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!