Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennétek kertesházat...

Hol vennétek kertesházat városban vagy várostól 10-15 km-re? Munkahely a városban, de megoldható a home office is.

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pomáz
2020. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
1+ Csobánka
2020. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a várostól, az áraktól és az én anyagi lehetőségeimtől függ.

Ha a városban valami 50 millió, 15 km-el arrébb meg 35, akkor nyilván azt. Viszont ha a várostól 15 km-re cigánytelepek vannak, akkor ingyen sem kellene.

2020. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-2-es válaszoló nem a kérdésre válaszolt. Nem települést kért a Kérdező.

Speciel pont Pomáz és Csobánka a budai oldalon a legfertőzöttebb kisebbséggel.

Szerintem tök mindegy, hogy a városban, vagy 10 km-el arrébb, ott vennék, ahol a legjobb az ingatlan.

2020. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

Attól függ hogy mekkora a város és mi van a várostól 10-15km-re, de egyébként azt mondanám hogy a város szélén nézelődnék.


Nem szeretem a tömeget, a dugót, a tömegnyomort. Legyen valaki a környéken hogy tudjam nem halt még ki az emberiség, de ne legyünk egymás seggében.


Egy megyeszékhely széléről minden könnyen elérhető a városban, bárhol is lesz a munka a környéken, könnyebben elérhető mintha mondjuk 10 km-re a várostól élsz és a másik felébe kell menned. Most megoldható a home office, de ez mindig így lesz?


Ha nem kenyérért-tejért megyek, ne kelljen "sokat" kocsikázni.

2020. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem cigénytelep.

Az a gond, hogy a külvárosi részeken aranyárban van telek is, ház is. Ráadásul olyan pici a kert, hogy kirakok egy hintaágyat és egy kerti asztalt és a trambulinnak, csúszdának csak akkor van hely, ha a kocsit a ház elé parkolom. Viszont 10 perc alatt ott vagyok bárhol a városban.

A másik sokkal olcsóbb, felújítandó, de nem kell rá sokat költeni és tágas az udvar, aszfaltozott út mellett van. Ezt néztük ki, de van még több hasonló ajánlat a környéken.

2020. aug. 14. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Városhatártól 10-15 km-re az akkor falu vagy tanya?

Tanyán rossz a netlefedettség, nem fog működni a homeoffice.

2020. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már tanya, sehol nem írtam olyat, hogy tanya. 👀
2020. aug. 15. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt írtad, várostól 10-15 km. Az falu, vagy tanya.

Pl. Csobánka falu.

2020. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyközség.
2020. aug. 17. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!