Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik városban a legjobb...

Melyik városban a legjobb élni a 3 felsorolt közül és miért? Zalaegerszeg, Veszprém, Székesfehérvár

Figyelt kérdés
Jelenleg Nyíregyházán élek :D

2020. aug. 22. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Kövezz meg de én Nyíregyházán élnék a 4 említett település közül :D
2020. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs megkövezés :D Ez mindenkinek szíve joga. Nyíregyháza szerintem sem egy rossz város, szép nagyon, csak kevés a munkalehetőség és elég "fanyarak" tudnak lenni itt az emberek szerintem. Éltél esetleg valamelyik városok egyikében, amiért Nyíregyháza a number 1 a négy közül? Esetleg más magyar város, ami bejött? :)
2020. aug. 22. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Veszprém vagy Székesfehérvár, jobb munkalehetőségek mint Nyíregyháza.


Amúgy érdekes kivülállók sokszor annyit látnak Nyíregyházából hogy milyen szép város és talán legtisztább a nagyobb városok közül,sok zöld területtel, de elképzelni sem tudják hogy mennyire pocsék munkalehetőségek vannak, szinte semmi és ami van is rendkivül rosszul fizetőek általánosságban.

Családban van is egy lakás Nyíregyen, de üresen mert senki sem tudott elhelyezkedni a környéken, a 80 ezerért amiért meg kilehetne adni nem foglalkoznak vele szüleim.

2020. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár
2020. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
39%
Zalaegerszeg mindenképp. Veszprém egy elbaszott fideszes kicsi szar, élhetetlen clgánytelep. Fehérvár majdnem ugyan ez, csak az kétszer ekkora.
2021. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Veszprém nem cigánytelep, de ja élhetetlen. Veszprémben nincs sok cigány.
2021. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azóta már nem is magyar városokban gondolkodom, hanem már külföld. (Sajnos a rossz magyar mentalitás még a jobb városokban is jelen van és habár vannak jó gondolkodású, jó arc emberek is, a nagy átlag sajnos nem ez. =/


Auckland (Új-Zéland), Brisbane (Ausztrália), esetleg a Kanári-szigetek (utóbbinál előny, hogy EU tagállam így gond nélkül oda lehet költözni, viszont spanyolul beszélnek és ahhoz megint meg kellene tanulni egy idegennyelvet).

2021. ápr. 21. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ha nem megy a nyelv, akkor maradnék itt és jobban körülnéznék. Biztos van olyan hely ebben az országban ami neked ideális lenne. Mentalitásilag... Itt Veszprémben rengeteg a rosszindulatú katolikus öregasszony, Szombathelyen viszont nagyon sok a jó indulatú az ember. Az is igaz, hogy télen az emberek zordabbak.
2021. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az angol az nagyon jól megy, a spanyol az, ami nem megy egyáltalán, bár úgy hallottam nem nehéz nyelv, (csak ha nem muszáj, nem tanulnék új nyelvet).


Igazából én az időjárás miatt is mennék ezekre a helyekre. Sajnos meglehetősen fázós vagyok és hiába öltözöm fel melegen, akkor is fázom. A teleket éppen ezért nehezen tolerálom.

2021. ápr. 21. 22:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az angol megy akkor nincs akadálya. Sok szerencsét! :)
2021. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!