Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hasznàlt hàz vagy èpíkezès?

Hasznàlt hàz vagy èpíkezès?

Figyelt kérdés

Van 85 millio ft keretem Hasznàlt hàzat venni vagy a 3 gyerek miatt 95 millio uj epitesre.

Helyszin budapest 17. Kerulet vagy kisebb sorszàmù :)

85 m kereten belul 20-30 eves rossz beosztasu alig szigetelt bena valamik vannak. Ritkan jon valami ertelmesebb, mar felujitott. 120 nm es 5 szoba kell minimum.

Vàrni erdemes hatha jon valami vagy telket venni es epittetni? Ez utobbibol is kijon 120 nm hoszivattyus jol szigetelt de maceràs. Mit gondoltok? Felesegem epitkezes ellen van en meg mellette. Koszonom!


2020. aug. 28. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Az építkezés pokol. Keresgéljetek még. Legyen esetleg kisebb, de bővíthető, vagy aminek beépíthető a padlástere.
2020. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi pénzből már kulcsra kész kis kastély lehet épitení.

Te most kérkedsz,hogy neked ennyi van ??

2020. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Barátom, én nem tudom hol keresgélsz vagy milyen igények vannak valójában, de 85 millióból már Budán is simán veszel jó állapotú ingatlant ennyiből, nemhogy a 17. kerületben....
2020. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
89%
Építkezni csak úgy szabad, ha mint szolgáltatást veszed lehetőleg olyantól akire az építész is rábólint. Mikor a tulaj akarja kitalálni, hogy hova kerüljön a lépcső, melyik irányba nyíljon az ajtó az mindig Frankenstein otthonokat eredményez - Zaha Hadidnak vagy Makovecz Imrének se mondta meg soha senki, hogy milyen anyagból legyen a bejárati ajtó. Ha ezt a bölcsességet megfogadod akkor építtess nyugodtan, máskülönben egy közepes öregségű ház felújítása jobban megéri. A használt ház közvetlen beköltözése mint opció szerintem eleve ki is zárható, de gondolom te is így értetted.
2020. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát azért ennyiből már csak találsz valamit. Bár az öt szoba szerintem ritka.


[link]


Itt azt írja, hogy a fenti hálók közül kettő nagy méretű. Gipszkartonnal simán lehet csinálni kettő szobát. És még ezek után is marad egy rakat pénzed.

Hajrá! Keresgélj!

2020. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
85bol en sem ertem miert a 17ben nezelodsz.
2020. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Meglepő ,hogy nem tudtok a használtak közül választani. Sok eladó ház van a kerületben 50-75M között amikből még sok mindent ki lehetne hozni vagy csak be kellene költözni. Én nem építtetnék újat a XVII. kerületben sem.
2020. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg "csak" 1800 db 5+ szobás ház van eladó Budapest területén és nem csak a XVII-ben, ami közlekedés és egyéb szempontok alapján az egyik legszarabb kerület.

Nincs olyan, hogy ennyi pénzből épelméjű, olvasni tudó ember ilyen kérdést tegyen fel, de próbáljunk meg komolyan venni, hiszen szórakozni járunk ide:

[link]

2020. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Rákosbozaszto bruhaha.. Ennél közelebb is lehet ennyiből nemde
2020. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
5-ös koszi de ez nem 5 szobàs
2020. aug. 29. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!