Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Isaszegen? Fri...

Milyen az élet Isaszegen? Friss infókat kérnék Isaszegről, mielőtt az ingatlan vásárlás mellett döntök

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon jó kis ingatlant, amit szeretnék megvenni. Az internetet már egy hete böngészem, de még így sem lettem okosabb.

Először is nincs kocsim, továbbra is Budapestre járnék dolgozni, de az Örs nagyon jó nekem;

Másodszor: egyedülállóként költöznék;

Harmadszor: az eladó őszintén megmondta, hogy azért árulja ennyiért az ingatlant, mert közel van a "cigánysor";


Szóval, aki ott lakik, nagyon kérem bármilyen friss információval tud szolgálni az isaszegi élet mindennapjairól (pozitív és negatív is kellene; helyi szintű közlekedés autó nélkül; mindennapi bevásárlás; internet elérhetőség; orvosi ellátás; stb.), nagyon megköszönném, mert nem akarok információ hiánya miatt rossz döntést hozni.

Előre is köszönöm!



#Isaszeg #cigánysor #Minden napi élet Isaszegen #orvosi ellátottság Isaszegen
2020. szept. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A tősgyökeres isaszegiek nyilván szeretik, meg szép a természeti viszonya. A cigányok gázosak, de ez máshol is wlőfordulhatnak. Autó nélkül viszont elég körülményes az ingázás. Nem tudom melyik utca a cigánysor, de ha nincs túl közel a ház a vasútállomástól, akkor sz.ar járdán lehet szaladni a sokszor késő vonathoz. A jó benne, hogy nyugis, igazi falusi környék. Tehát nagy bevásárlásokat ne ott akarj intézni. Internet van több is, orvosi ellátás körzetenként más, mint máshol is.
2020. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Úh, ha az eladó maga mondja, hogy cigánysor van a közelében, akkor én kihagynám ezt a lehetőséget....gondolom nem akarsz rettegésben élni 0-24-ben az év 365 napjában.....
2020. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!