Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért csökkennek az ingatlanár...

Miért csökkennek az ingatlanárak Budapesten?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Mert túl volt árazva az AirBnB miatt, annak megszűnésével vissza kell állnia a régi árakra
Mert válság van és nagyon sokan veszítették el az állásukat vagy bércsökkentést kaptak, így kevesebb a fizetőképes ember
Mert túl nagy lett a kínálat, túl sok új építésű ingatlan épült az elmúlt években
Mert a koronavírus miatt sokan költöztek ki az agglomerációba vagy vidékre, mert onnan is lehet HO-ban dolgozni
Mert a válság leleplezte az ország rossz és kiszolgáltatott gazdaságát, hogy valójában Európa egyik legszegényebb országa vagyunk
Mindegyikben van egy kicsi igazság.
14 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 20 év vidéki élet után most akarunk visszaköltözni Budapestre, de én sehol nem látom az általad delirált csökkenést, ...pedig abban lennék érdekelt.
2020. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Ja és panelt ne idézz nekem, abba nem fogunk menni és annál jogos is a csökkenés.

(Bár az opcióid nem is panelekről szólnak)

1-es voltam.

2020. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én se látok csökkenést, még a paneloknál sem. 35 négyzetméteres újpalotai panelért simán elkérnek 24-25 milliót, ennyiért látni a hirdetőoldalon.
2020. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Megint a vírusos majom a heti kérdésével.
2020. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Eszed tokja csökkent.
2020. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
5: Mi van? Paneloknál már elég nagy a csökkenés... Mellesleg tizedére zuhant vissza az adás-vételek száma, amúgy persze minden rendben van.
2020. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
2: Tehát mégis van csökkenés, a két évvel ezelőtt még mániaként vásárolt paneloknál, ugye-ugye...
2020. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

#7

Fogalmam sincs, mert nem nézem azokat.

Viszont a 3-as, megcáfolta a feltevésedet.

További szép estét!

2020. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg csökkennek a panelárak, akkor most én is cáfoltam?

[link]

Itt még covid se volt, azóta eltűntek a bérlők, befektetők, vevők...

2020. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs airbnb és külföldi befektetők akkor ez történik. Szép lassan csordogálnak lefelé az árak. Ha a csok meg hasonlóak nem nyújtanának kvázi egy támaszt az áraknak meg lehetne nézni, hogy ezek a 20-30 milliós panel árak mennyire lennènek stabilak.
2020. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!