Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kispest, Lehel utca milyen...

Kispest, Lehel utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Kinéztünk ott egy panellakást, ami szépen fel van újítva. De milyen maga a környék? És mennyivel rosszabb panelban lakni mint téglaépítésűben? Köszi!

2020. okt. 2. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maga a környék nem rossz,főleg most hogy mecsinálták a szemben lévő új társasházakat.De az utca elég forgalmas a köki miatt!Panelban lakni nem rossz én megvagyok,kertesből jöttem ide.A társasházi életet meg kell szokni!A közösképviselet rendessen tegye a dolgát és nem lesz gond!A panel semmivel sem rosszab mint a másik lakások ezek már bizonyítottak,majd az idő eldönti hogy az újépítésüek mennyire jól vannak kivitelezve!
2020. okt. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A közbiztonság átlagos,az üllöi másik fele a lakótelep része az rosszab!
2020. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Kevés a valószínűsége hogy bármi történjen veled, de azért nem a legjobb hely.
2020. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. A Kispesti lakótelepen néztünk több lakást is, ami szimpatikus. Akkor ez nem olyan rossz környék? Kisbabás családként költöznénk majd.


A panelre visszatérve: mennyire fontos, hogy panelprogramos legyen? Sokat számít szigetelés tekintetében? Vagy ha jól szigetelő, műanyag nyílászárók vannak a lakásban, akkor az már jó lehet?


Köszi :)

2020. okt. 6. 10:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szigetelés nagyon fontos a paneloknál,nyáron nem melegszik annyira télen melegebb!Még valami,ha lehet ne menj nagyon fel max 1-3 ig mert nyáron nem melegszik annyira át!Az ablak ha lehet 3 rétegü legyen a zaj miatt! Ezt én megbántam mert csak 2 rétegü üvegest raktam.A távfűtés most nagyon versenyképes.
2020. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A hely miatt inkább gyere a béke tér felé,Bathyány,Jokai,Deák,Vécsei.Simonyi zajos,szmogos.
2020. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Lehel utca elején az 50-es villamos megállójában van a város egyik legjobb(!) gyros-osa, hamburgerese, brutál jó! :) Ott a Kossuth téri piac 5 percre, ahol bármit megkapsz elég jó áron, plusz a Köki is pár perc séta, sok-sok üzlettel, postával, Tesco-val. Hamarosan mozi is lesz benne. Iskola és óvoda szintén 3 percnyire az Eötvös utca mellett, Spar gyalog 4 percnyire, gyógyszertár 3 percnyire. Szép kis parkos játszótér is van a gyerekeknek közvetlenül a Lehel és az Eötvös között. Metró gyalog 8-10 percnyi távolságra, villamos csak 3-4 perc. Én szerettem ott lakni. 7 évig éltem az Eötvösben, aztán másik utcára váltottunk, de tervezzük a visszaköltözést. Az Eötvös és a Lehel utca szerintem teljesen rendben van, élhető, biztonságos, jó környék, a Kosárfonóba én már nem mennék, ott már zajosabb a piac miatt meg a Trefort (középiskola) miatt. Ja, a környék nem teljesen c. mentes, nem egy budai úri környék, de nincs velük különösebb baj, nem balhésak.
2020. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2020. okt. 12. 09:58
 9/12 anonim válasza:
100%
7-es: Adri és Leonidász isteni gyrososok ;)
2020. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Adri a kedvencünk. Imádjuk (és mindig nyitva van, ha esik, ha fúj, ha húsvét, ha karácsony). ;D

(És nem, nem kapok ezért a kommentért ingyen gyrost sültkrumplival tőlük. XDDD)

2020. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!