Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás Csepelen?Hol...

Lakásvásárlás Csepelen?Hol érdemes, melyek a kerülendő részek? Szent Imre tér? Ady Endre út?Kertváros? Királyerdő?

Figyelt kérdés
Szeretnék lakást venni Csepelen, de nem ismerem a környéket, ezért érdeklődöm. Minden infó jól jön.

2020. okt. 4. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ezek, amiket felsoroltál, mindegyik jó hely.

Én a Szent Imréhez laktam közel sokáig, vagyis inkább a csepeli piachoz még közelebb. Az Ady Endre útnál az unokahúgomék laktak, manapság pedig épp Királyerdőben, a kertvárosi részben élek.

Itt nőttem fel, itt is születtem.

2020. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%

Nem írsz árat, gondolom akkor mindegy. Szempomtok? Hova fogsz ingázni?


Királyerdőt kedvelem,az ilyen kertvárosi rész elmegy Csepelen (kicsit egymás hegyén hátán de viszonylag takaros közeg) de ez szubjektív, én az egész kerülettől okádok. Ott nőttem fel, rettenetesen primitív cigánybanda ami bekerült (leginkább központba) tehát én ezt messze kerülném. Csillagtelepet szintén. Sétányokat nézd még meg, viszonylag hamar elérni a központba, egy 5 perces séta és máris ott a nagy placc: bányató, tudsz futni, a kutya mehet amerre lát, gyerekek játszhatnak a szabadban.

2020. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, pont ezeket szeretném elkerülni, amit a második írt, ezt az ordítozós, drogozós,kötekedő, részegedő helyeket. Blaha Lujza környékén dolgozom, ahogy néztem oda el tudok jutni Szent Imre térről HÉV-vel vagy Pest felé 35/36 stb.+ 23-as buszokkal. Este, hajnalban vagy reggel haza tudjak jönni nyugodtan. Amiket találtam neten hirdetéseket és tetszettek, azok a Szent Imre tér közelében , az Ady út Gubacsi híd oldali részén, illetve kicsit beljebb a Kossuth utcában vannak. Kb egy hónapja jártam arrafelé, de akkor egész jónak tűnt a környék és szerintem a panelek is egész szépek. Ti melyiket ajánlanátok, inkább buszozás vagy HÉV(reggel 7-8 fele,illetve este 8-9) vagy mind1? Nem tudom pl. mennyire zsúfolt ilyenek.Csillagtelepen is hirdetnek több ingatlant, de akkor azokat kihagyom.

2020. okt. 5. 11:40
 4/6 anonim válasza:
61%
Nézd. Ezek csak egyéni meglátások. Legközelebbi válaszoló aki csillagtelepen lakik ezer éve és imádja az javasolni fogja. Mindenképp járd körbe az egészet (többször is!) lakást nem veszünk enélkül. Mindenképp a hévet javaslom, minek kerülnél te erzsébet felé (ami amúgy csillagos 5-ös cigánytelep) A hévnek kiépített pályája van, tul.képpen ahogy elindul már be is fut a végállomásra, ezért szerintem teljesen kibírható a reggeli zsúfoltság, amihez amúgy ha blahára mész úgyis hozzá leszel szokva. Nem vészes. Felesleges buszozni. Ha a szentimi tetszik nézd meg, este 9 kor megkönnyebbülés lesz ha nem kell még onnan buszozni másfelé. Nem egy halálhely csepel, de én örülök hogy leléphettem. Szentiminin amúgy is sokan járnak mert központi rész, a rendőrség is ott van így biztonságosabb. Sok sikert 😉
2020. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régen a Zrínyin laktam. Nem szép, a környék sem pofás, a lakóközösségben akikkel találkoztam normálisak voltak, de látszólag a ház közös tereire sosem költött senki. A lakást imádtam, azt is, hogy minden van a közelben és hévvel marha gyorsan a belvárosban vagyok. Én így összességében nagyon szerettem Csepelen élni. Persze meg kell szokni, hogy a lakosság összetétele nem összehasonlítható gazdagrétével, de az árak sem. Ha felülemelkedik az ember az ellenérzéseken, akkor élhető. Nekem ment, bár tudtam, hogy ha lakást veszek, akkor biztos nem ott szeretnék.

Ami az én szívem csücske az a Dunához közeli lakótelep rész, vagy a Szent Imre környéke. Ott régen nagyon tetszett a Rákóczi lakópark, de oda mostmár több szempontból sem mennék. Most szívesen orientálódnánk királyerdő felé. Tök jó részek vannak ott.

2020. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiss János altabornagy utca! Központ, mégis kevesebb bennszülött van, mint a Kossuth Lajos másik oldalán. Amik meg jók: Erdősor, Zrínyi utcán levő ltp.(de nagyon meg kell nézni a szomszédokat..), Kiralyerdő (152-es vonalán van a lakótelep). Ady, Vízművek ltp., Csillagtelep 10 emeletesei és a Kossuth Lajos utca hév felé eső része felejtős, nagyon sok balhé van arra az utcákon, na meg szemét.
2020. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!