Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vásárolnátok ingatlant...

Hol vásárolnátok ingatlant olcsón ha nyugodtan és jó levegőn szeretnétek élni? Magyarország és külföld is érdekel!

Figyelt kérdés
Google maps linket is csatolhattok.
2020. okt. 22. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mátraalja vagy Bükk környékén, viszonylag jó az infrastruktúra, közel vannak nagyobb városok (Eger, Gyöngyös, Miskolc), jól kell települést választani, mert sajnos sok a rejtett erőforrás, de a levegő tényleg jó és hát a környezet csodálatos... konkrét falvak, amikről én jókat hallottam: Abasár, Markaz, Pálosvörösmart, Gyöngyössolymos, Egerszalók, Demjén, stb.
2020. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Az Őrségben.
2020. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Jó levegő Maygarországon falvakban biztosan nincs, mert égetik a szemetet, a műanyag hulladékot. Elvileg tilos, de a hatóságok szemet hunynak felette. Jó páran pórul jártak már, hogy elköltöztek vidékre a jó levegő reményében, és októbertől májusig nem kehet ablakot nyitni.
2020. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Osztom a #3-as véleményét. Hegyvidéki faluban lakom, de megérzésem alapján télen még Budapest belvárosában is tisztább a levegő, mint nálunk.
2020. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Albánia, valahol a tengerparton.
2020. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a füstös falvak, nem gondoltam volna erre.
2020. okt. 22. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Völgyben lévő falu valóban füstös lehet, de azért sok olyan falu van, ahol nem ennyire vészes a helyzet, jellemzően, ahol nincs akkora szegénység.
2020. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen az logikus amúgy ahol szegények ott tüzelik a mindenféle tüzelésre nem éppen alkalmas dolgokat valószínűleg.
2020. okt. 22. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy az utolsó irja valahol a nyugati részeken nézegess ahol vannak hegyek közel az Osztrák határ ahol nincs mélyszegénység. Nálunk is egy csomóan fűtönek fával ahogy mi is a fa füstje még elmegy de sokan mindenfele hulladékot rápakolnak meg elégetik a szemetet a kertben. Műanyag hulladékot a kazánban aztán leszáll a köd és kész a szmog. Nagyvárosba jártam egyetemre de télen sokkal tisztább volt ott a levegő mint nálunk falun. Ami a nyugalmat illeti abból sem sok van falun. Aki épp nem kaszál nyáron az a fát fűrészeli sokakat zavar a trágyaszag a kakaskukorékolás vagy a betonkeverés vagy a szomszédok ricsajozása az udvaron késő estig.

Szóval ha nyugalmat akarsz menj tanyára ahol nincs szomszéd.

2020. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Dunakanyar.

Egyik oldalon a Duna a másik oldalon a hegyek, (Börzsöny, Visegrádi hegység) nem putris települések és kristálytiszta a levegő.


Megjegyzem én Pest m-i faluban lakom, a pesti oldalon és felénk ismeretlen fogalom az égetés. Heti egyszer van megengedve, azt sem használja ki senki, mert van zöldhulladék elszállítás.

2020. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!