Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A most bevezetendő "tetőtérbeé...

A most bevezetendő "tetőtérbeépítési" állami támogatás félék mennyire fogják emelni az építőanyag árakat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-15%kal. Mi építkezés előtt állunk, telket megvettük, de még gondolkodunk, hogy belevágjunk e.
2020. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül az anyagár lesz drágább, hanem inkább a tisztán magyar érdekeltségű munkadíjak. Már majdnem én is álmodoztam az építkezésről, de kizártnak tartom, hogy megengedhessük magunknak, ha megint elszabadul a "pokol" az ingatlanpiacon.
2020. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Már az építőipari szakik pedzegetik fb-csoportban, hogy emelik a munkadijat emiatt is, meg a lakásfelújítás támogatásáért is .. bíztatják egymást, hogy most lovagolják meg.. dögkeselyűk.
2020. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban melózom. Ahogy látom az ingatlan árak ès velük együtt a munkadíjak elértek egy plafont. Itteni fizetésből, egy igen szűk hazai réteget leszámítva egyszerűen már nincs kereslet. A fővárosban is egyszerűen teljesen beállt a piac mióta nincsenek külföldi befektetők.
2020. nov. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon csodálkozom, hogy eddig volt kereslet.
2020. nov. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad ennyi pénzzel elárasztani egy piacot mert csak gondot csinálsz vele. Mióta osztogatják a 20 milliókat se gyerek Bem született több se semmi egyéb látszatja nincs. Az ingatlan árakba ezek szépen beépültek és rengeteg kókler repült rá az építőiparra aki xar munkát végez. Továbbá ilyen őrültségek is kialakultak, hogy egy burkolás munkadíját a kiválasztott lap anyagárában kell lefixálni. 7-10 ezres M2 árak. Hagyjuk már. Őrület. Nevetséges. És ennyiből olyan mint az okadék. Arra nem futja az egy nap megkeresett fel millióból, hogy az aljzat egyenetlenségeit kijavitsák. Ha hullámos az alja szépen olyan lesz a járólap is. Kész el van intézve.
2020. nov. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!