Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire élhetők az alábbi...

Mennyire élhetők az alábbi kerületek Budapesten? Vagy adott kerületen belül melyek azok a helyek amik jobbak, vagy nagyon kerülendők?

Figyelt kérdés

Ház vásárlás előtt állunk és Budapesten ahol olcsóbbak a házak, azok nyilván nem a legjobb kerületek közé tartoznak (vagy a közbiztonság miatt, vagy a rossz közlekedés miatt stb.) ... Az alábbiak közül melyek élhetőbbek? 17,18,19,20,21,23?

Családi házat szeretnék és fontos, hogy biztonságos környéken legyen, mert gyereket szeretnénk a közeljövőben. Fontos az is, hogy viszonylag jó legyen a tömegközlekedés. 50 millió Ft. a keret rá...



2020. nov. 4. 10:56
A kérdező szavazást indított:
17
18
19
20
21
23
12 szavazat
 1/6 anonim válasza:
73%
én a 23.ik kerületben élek, de nem ajánlom a 20.ik kerülettel egyetemben. Nagyon sok a cigány, amivel baj nem lenne, csak szarnak a környezetükre és ellehetetlenítik mások életét.
2020. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Közbiztonság + jó tömegközlekedés = 19. kerület.

18. kerület bizonyos részei még szóbajöhetnek, de a többi egyáltalán nem.

2020. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló, 18 kernek melyek részei jöhetnek szóba? Annyira nem vagyok ott jártas, hogy fogalmam nincs. Köszönöm. 😊
2020. nov. 4. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 23 nem ajánlott, ha biztonságra vágysz. Hivatalos statisztikák alapján is sok a betörés, bűncselekmény. Meg sok a cigány. 20 - 21 is cigány putri. 19-ben ami normális környék, az drága. Marad a 18 és 17. E kettő közül inkább a 18-at ajánlom. Egyébként a 17 és a 18 a 16-tal és 4-gyel egyetemben a legbiztonságosabb kerületnek számítanak.
2020. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csepelen én csak a HÉV vonalát választanám, illetve a déli csücsökben van szép kertvárosi rész, ha nem kell tömegközlekedned a városba, akkor az is jó lehet.
2020. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, 18. kerületben a Gloriett telep, Bókay telep környéke, illetve az Üllői út mentén néhány rész a Béke térig.
2020. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!