Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Falusi CSOK hogyan?

Falusi CSOK hogyan?

Figyelt kérdés

A témában íródott összes cikket elolvastam, lehet, hogy ez az oka annak, hogy már teljesen belezavarodtam. Babaváró hitellel együtt fel lehet venni ? Mi a menete ez egésznek ?

Megtaláljuk álmaink tanyáját, megírjuk a szerződést majd bemegyünk a bankba, hogy erre a házra szeretnénk felvenni, vagy bemegyünk a bankba, hogy lenne egy ház, nézzék meg és utána írunk szerződést ? Az adott háznak milyen feltételeknek kell megfelelni ? Probléma ha gáz és csatornázás nincs ? Valaki aki már túl van az egészen tudna segíteni ? Úgy érzem, hogy fel fog robbanni az agyam.



2020. nov. 21. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Szia. Én azt a választ kaptam ha jól emlékszem, hogy az ingatlanban kell lennie fürdésre és főzésre alkalmas helységnek. Azt ajánlom menj be egy bankfiókba és ott pontosan elmondanak mindent.

Mi végül nem kértük mert nem akarok 10 évig “vendég” lenni a házamban, mivel 10 év jelzálogot tesz rá a bank. Kitudja mikor fordul valami és veszik ki alólam a házat. 2 gyerekre szerettük volna de nem ér meg ennyit 1.3M Ft.

2020. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi 3 gyermekre szeretnénk hitel nélkül, mármint a CSOK-ot amellé pedig a babavárót, hogy ne kelljen beszámolni minden egyes forintról, amikor még mi sem tudjuk, hogy mit és hogyan szeretnénk.
2020. nov. 22. 22:00
 3/4 anonim válasza:
Csoknál a felvett összeg fele fordítható vásárlásra, másik fele pedig felújításra. Ajánlam még mindig egy bankfiók felkeresését. Ha még nincs akkor az összes gyereknek (akár 1 évesen is) kell rendelkeznie személyivel. Nekem ezek maradtak meg. Előtte kimennek és felmérik a helyet, szerződés, nullás adó igazolás, erkölcsi igazolás stb...
2020. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet Babaváróval kombinálni.


Nekünk is 10 millió babaváró + 5 millio falusi csok vetelarba + 5 millio falusi csok felújításra = 20 millió volt "ajándékba" .


+10 millio kedvezményes hitel

2021. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!