Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakást szeretnék venni Pesten,...

Lakást szeretnék venni Pesten, panelt. Kiváncsi lennék ki melyik lakótelepet ajánlja gyerekkel? A 8 kerben, majd Zuglóban a füredi utcaiban laktunk, de nyitott lennék másfelé is, ha jó a környék barátságosabb ingatlanárakkal

Figyelt kérdés
mondjuk ne egy 11. ker, amit nem értek miért annyira drága.

2020. nov. 29. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Jó szívvel egyik panelt se ajánlom. Nem csak Pesten, hanem sehol se.

Mik a szempontok? Iskola, ovi, bolt mennyire legyen közel? Belváros vagy jó a külváros is (pl. Csepel)? Utazás autóval vagy tömeggel (mert akkor a reggeli forgalom se mindegy gondolom). Milyen árba? Hány szobás?

2020. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A tégla mért nem jó?
2020. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

A IX-X-ben barátságosak az árak, mert nem barátságosak a szomszédok,...ha érted mire gondolok.

XVII-XVIII-ban is barátságosak az árak, de kint van a világ végén.

Csepel meg egy külön történet, nagyon meg kell nézni, hogy hova költözöl azon belül.

És mindehhez még panel is...

Gondold ezt még át!

2020. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mem ragaszkodom a panelhez de kb egy 25 milliós lakast tudnék venni. Ebből kijön egy 1,5 - 2 szobás. Ketten vgyunk a kislányommal, fontos lenne a barátságos környék és azért ne annyira a vilag végén mint csepel. Biciklivel meg BKv-vel jarunk.A XVII XVIII is szimpatikus. A staadionoknal dolgozom, de sokat otthonról. Ti mit ajánlanátol ennyiért? a 25 a plafon. Örülnék ha olcsóbban kijönne...
2020. nov. 29. 09:39
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Újhegy v. Kispest a Határ út és a Városháza tér között. Mindkét helyen laktam, Újhegy a népség szempontjából zűrösebb, de a kispesti rész szerintem teljesen rendben van. Közlekedés meg bolt/iskola/orvos etc. szempontból mindkettő elég jó, 25 millióból nem lehetetlen jót találni.
2020. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

A XVII-XVIII-ban rengeteg van 25millió alatt is.

[link]

A XVIII-ban rossz híre volt a Havannának, de ez mára már nem igaz, ugyanolyan lakótelep mint bármelyik.

Viszont jó hírű a XVIII-ban a Lakatos lakótelep, ott barátaimnál sokszor jártam és nekem is nagyon szimpatikus. Rengeteg a zöldfelület és folyton takarítanak, mossák a kukákat, csend van és nyugalom. A 4 emeletes téglákban a lakások is jók, tágasak, de ott nincs lift. Ha a lift hiánya nem zavar, én ezeket kifejezetten ajánlanám:

[link]

2020. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
A XVIII. kerületben vannak jó részek.
2020. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) A Lakatos útit többen mondták. A füredirol mit gondoltok? mi a csaladi, kertes résznél laktunk kb és nagyon szerettük, de nem tudom milye. lehet bejjebb.
2020. nov. 29. 10:08
 9/19 A kérdező kommentje:
a havannatol kicsit tartok a híre miatt, viszont árban barátsagos.
2020. nov. 29. 10:10
 10/19 A kérdező kommentje:
az egyik fő szempint, hogy legyen zöld, sok jatszótér, ovi, suli a lánykánák, netán jó társaság :)
2020. nov. 29. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!