Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolc agglomerációjában mik...

Miskolc agglomerációjában mik a legélhetőbb falvak?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodunk azon, hogy elköltözzünk Budapestről több okból is. Két tájegységet vettünk célba, az egyik Miskolc környéke, a másik pedig Dél-Dunántúl. Miskolcot ismerem, szeretem, a városba nem annyira szeretnék menni, mert a cél, hogy faluba költözzünk. Jó lenne a Bükkbe menni, de Sajó parti település is szóba jöhet. Maximum 20 perc autózàsnyira a várostól, lehetőleg jó tömegközlekedéssel a gyerekek miatt.


Kérdésem azokhoz, akik a környéken élnek: ki hol szeret élni? Miért tartja élhetőnek? Milyen hátránya van? Milyen a közösség? Milyen szolgáltatások érhetőek el a településen belül, miért kell városba menni, melyikbe, és ott milyen a szolgáltatások színvonala. (Egészségügy, oktatás, kereskedelem, stb)



#miskolckörnyéke #falubaköltözni
2020. dec. 21. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nem használnám a miskolcot és az élhetőt egy mondatban. Sajnos hiába a bükk, meg szép környezet stb, ha közel van mordor.
2020. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Budapestről faluba?? Ráadásul Miskolc környékére? Vizsgáltasd ki magad itt valami nagy baj van.
2020. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem egyszerű itt az élet Borsodban munka még akad de nem egy reál fizetéssel

aztán igen sok az indián és egyre szemtelenebbek.

Tardona,Parasznya,Sajókeresztúr jó helyek

2020. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A munkával nem lenne gond, home officeban dolgozunk, ezért is tudunk elköltözni.


Élhető: nekem, aki egy pesti kertvárosban élek, már itt kezd zsúfoltságérzetem lenni. Plusz az emberek egymás agyára mennek. Nekem ez sok. Olyan helyet keresek, ahol kisebb a forgalom, távolság van a házak közt, nem csupa iker meg sorház, nagy porták, de mellette jó közösségi élet, közel egy nagyváros vásárlási, egészségügyi lehetőségekkel.


Budapesten vajon mennyi "indián" van? Nehéz überelni. Már itt is ittvannak a kertvárosban.


Húsz évig éltem Miskolcon, ma is ott él a családom, barátaim, még a vàros is élhetőbb, mint Budapest, a környék pedig biztosan mindenképpen.


Klassz lenne érdemi válaszokat kapni :)

2020. dec. 21. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Miskolc környékén lévő falvak mind jók.
2020. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező gondold már minket vizsgáztatol? Akik jó indulatból segítettünk ?

Leíród 20-évig Miskolci volttál, családod a mai napig is itt él .

Akkor tudhatnád Miskolc azért élhetőbb mert sok indián , magyar elköltözött a jobb reményében máshová .

Akik maradtak a nyugdíjasok, fiatalok, akik nem szeretnek változtatni .

2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Én Szirmabesenyőt, Sajóvámost, Sajósenyét ajánlom. Tömegközlekedéssel 15-30 perc, autóval 10-20 perc Miskolc belvárosa és nincs kisebbség.
2020. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Mi a vizsgáztatás abban, ha negkérdezem, hogy ki miért szeret a falujában élni? Nem ismerem a falvakat, mert mindig városban éltem.


Az igazán segítő szándékra vall, hogy valaki azt írta, vizsgáltassam ki magam. A másik meg negatív tapasztalatot.


A kérdés a pozitívumkra irányult. 3-as, 5-ös, 7-es választ köszönöm.

2020. dec. 21. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Boldva a szülőfalvam, szép, rendezett.
2020. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Kistokaj, Mályi, Arnót, Bükkszentkereszt. Ezek a településeg viszonylag rendezettebbek, ez az ingatlanárakon is megmutatkozik.
2020. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!