Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest megyében hol érdemes...

Pest megyében hol érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
Most kB 5 millió felretett pénzünk van. Úton van az első baba igy a babavaro hitelt és a csokot is fel szeretnénk venni. Kettőnk fizetése kB 650netto.

2020. dec. 26. 07:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon kevés információ... a csokot hany gyerekre kívánjátok felvenni? Milyen árban akartok lakást venni, milyen szempontok fontosak nektek?
2020. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem írtál semmit a szempontjaitokról, így nehéz válaszolni.

Tehát nagy általánosságban én olyan helyen vennék, ahonnan tömegközlekedéssel max 30 perc Budapest centruma (ott dolgozunk, gyerek oda jár iskolába) és nem a cigányokról hírhedt.

A lakás/ház legyen a település centrumában, de csendes mellékutcában, vasúthoz/vonathoz közel, mert kocsi nélkül is tudni kell bejárni. Ne kelljen +40 fokban, vagy hóban-sárban 3 km-t gyalogolni a tömegközlekedéshez és vissza.

És ekkor fognám a térképet és az ingatlan.com-ot, kiszúrnék 4-5 szimpatikusnak ítélt helyet és oda személyesen elmennék. Beszélgetnék a helyiekkel boltban, kocsmában, önkormányzatnál és ennek alapján döntenék.

2020. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
*jav: vasúthoz/buszhoz
2020. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én falura mennék. Pl Mende
2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Bocs 4-es, de Mende nem túl jó választás (arrafelé lakom)

Áll egy hosszú utcából, a két ellentétes szélén van vasúti megálló és gyakorlatilag a 31-es úton, (ami a Fő utca is) levő hentest és CBA-t leszámítva semmi nincs. Még csak nem is szép hely, egyetlen előnye, hogy viszonylag közel van Pesthez.

2020. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha már a pesti oldal, akkor Gyömrő, ott minden van, ki sem kell mozdulni, vagy Maglód, esetleg Pécel.
2020. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

5ös: az ellátottságában igazad lehet, de részemről egy Pest megyei falunak pont az a lényege, hogy közel van Pesthez, ahol el lehet intézni a nagybevásárlásokat.

Ha az ember nem akar Pestre járni, akkor vannak sokkal tisztább-csendesebb megyék az országban.


Mende szerintem szép, különösen a falusi településközpont, a temetőtől keletre, kifelé.

2020. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én elsősorban a mindennapi élhetőségét néztem, az nagyon nem kényelmes. Egy egyutcás csőfalu, hatalmas átmenő forgalommal azon az egy utcáján. És ahogy írtam a 2-es válaszomban, nagyon fontos a tömegközlekedés, amihez Mendén mindkét irányban km-eket kell gyalogolni. Ha választásról van szó - és itt most arról van szó - akkor nem ajánlom senkinek, kivéve olyannak, aki a Tápió-vidéken nyaralót akar venni és nyáron onnan járna be dolgozni, autóval lemenve a vasútállomásig. De tiszteletben tartom a véleményedet, még ha a komfortosság és a kényelmi szempontok miatt nem is értek vele egyet!

2020. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat igazatok van nagyon kevés infót adtam meg.


Kb 20-25 nagyon maximum 30 millióért szeretnénk lakást venni. Felújítandót.

Panel érdekel elsősorban vagy kisebb kocka kertesház.

Én a vasútnál dolgozom tehát ingyen utazom rajta, ha az adott településről a vonat vamalelyik fej pályaudvarra érkezne az lenne a legjobb. Páromnak van saját autója tehát ő azzal járna és ha valamit intézni kell a fővárosban az nem lenne probléma.

Érden, Erdőkertesen, Pécelen, Bicskén már nézelődtünk, illetve Csepelen is. Eddig egyik sem győzött meg annyira. Bár tapasztalatokat szívesen meghallgatnék ezekről a településekről.

2020. dec. 26. 13:02
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lakások:

Vecsés, Üllő, Gyömrő:

[link]

32milliót írtam a keresőbe, alkudj!

Vecsés jó hely.

Házak: (abból több van)

[link]

2020. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!