Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon a szellem...

Magyarországon a szellem város(ok)kinek a kezében van?

Figyelt kérdés
Egy szetlen gondolat de mi van akkor ha az elhagyatott városokba vagy falvakba akar valaki letelepedni.kihez lehet fordúlni? Vagy kérdést feltenni?

2021. jan. 17. 14:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Melyik elhagyatott falura vagy városra gondolsz?
2021. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21: még erre se válaszolt - többen is kérdezték már...
2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "szetlen gondolat"? ( a kerdésfeltevésben)


Amúgy ami nekem beugrott, az pl. Szentkirályszabadja elhagyott lakótelepe, ahol annakidején szovjet katonák laktak. Full romos és lakhatatlan, szellemvárosként hivatkoznak rá. Talán van ilyen több is. Ennek szerintem tuti az állam vagy a helyi önkormányzat a tulajdonosa és biztos lehet alkudni, ha meg akarja venni a kérdező. De ahogy írták többen, a földhivatali nyilvántartásból lehet lekérni a tulajdonosi adatokat.


A keleti megyékben vannak még kis falvak, ahonnan mindenki elvándorolt. Persze lehet, hogy máshol is, csak Youtube-on vannak videói egy fiatalembernek, aki ilyen elhagyatott magyarországi településeket, házakat keres fel, ott láttam ilyeneket.

2021. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23: a kérdező nem ilyen "fotócélpont" szellemvárosra gondol, hanem ahová ő beköltözhetne. Mert szerinte az ott áll szabad prédaként, a senki földjén, senki tulajdonában... :-DDD
2021. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!