Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Buda mely részén szerettek...

Buda mely részén szerettek lakni? És miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis-Svábhegy

Sok a zöld mégis közel van mindenhez

2021. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi!!
2021. jan. 24. 21:16
 3/12 anonim válasza:
78%
11. vagy 22. kerület szerintem nagyon jó. Mindkettő tudja nyújtani a panel lakásokat és a kertesházakat is ki melyiket preferálja. Közel vannak a belvároshoz és sok közlekedési lehetőség van.
2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az I. kerületi Vár alatti kis utcácskákban, nagyon hangulatosak, bár lehetne zöldebb (és olcsóbb)...
2021. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

11. kerület kelenföldi része mert idáig már nem jönnek el a 8 keres késelők és jó a tömegközlekedés.

Belvárost is el lehet érni és barátnőmmel sokszor csináljuk nyaranta, hogy szombat reggel kiugrunk vonattal a Balatonra és este visszajövünk.

2021. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Buda már rég nem a régi. A III. és XI.ben még lehet megfizethető áron találni, az I-II-XII-be már tényleg csak a felső középosztály tud költözni és rengeteg a borzalmas állapotú ház/lakás ezekben a kerületekben.


A XXII. már szerintem nem Buda, ahogy a III. kerület Békásmegyeri része sem.

2021. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Békásmegyer-Ófaluban laktam egy ideig, a hegyoldali részen. Előtte azt sem tudtam, hogy létezik ilyen, de megszerettem. Csendes, kertvárosi, igényes környezet, de gyalog 15-20 percre a lakótelepen van minden, ha vásárolni akarsz.
2021. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%
Remetekertvárosban szuper lakni. Friss levegő, kiváló infrastruktúra, kellemes közeg, sok kirándulóhely. Ha tömegközlekednél akkor a villamossal kötött pályán akár Budafokig elmehetsz átszállás nélkül.
2021. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Római-parthoz közel, a Pók utcai lakótelepen lakom. Én szeretem, szerintem nagyon jó hely, sok a zöld, közel a Duna, jó a lakóközösség. A belváros ránézésre messze van, de ha átmész az Északi összekötő hídon, máris ott vagy a metrómegállónál, vagy ugyanígy a 106-os busszal, ami az Árpád hídig visz. Kicsit ami hiányzik, az a közösségi helyek, pl. kávézók, kiülős helyek. Persze ott van a Római part, de az szezonális, és egyébként sem a telephez kapcsolódik. Mondjuk cserébe maga a telep úgy van kialakítva, hogy vannak benne tágas terek és több játszótér is.



Óbuda hegyi részén is laktam korábban, de az nem olyan, mint a klasszikus budai "Hegyvidék" a II. meg a XII. kerületekben. Óbuda azokhoz képest messze van a belvárostól és nem is olyan jó az infrastruktúra (vannak helyek, ahol pl. nincs csatorna bevezetve, máshol meg földutak vannak, bár ezekből egyre kevesebb van).



Ha bárhol élhetnék, akkor kipróbálnám a Margit híd - Batthyány tér - Széna tér közötti háromszöget, az a rész nagyon tetszik. Mindenhez nagyon közel van, mégis csendes. A Szemlőhegy környéke, Rózsadomb is nagyon szépek. Illetve még nagyon tetszik a Nádorliget lakópark.

2021. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, meg is nézem, hogy mire gondoltál!
2021. márc. 16. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!