Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyenek a következő település...

Milyenek a következő települések? Győrsövényház, Lébény, Bezi, Mosonszentmiklós, Koroncó, Enese, Rábapatona?

Figyelt kérdés
Lakik esetleg innen valaki a fenti települések egyikén? 2 kisgyermekkel költöznénk, szeretnénk vidékibb hangulatú, természetközelibb helyen élni. Én home office-ban dolgozom, párom Győrben kapott állást. Tolna megyéből költözünk.
2021. febr. 15. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Enese szép és fejlődő, folyamatosan épülnek új részek.

A többit nem ismerem.

2021. febr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik felsorolt falu fejlett
2021. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Győrben lakom, ismerem a környéket. Ezek nem a legkeresettebb települések a megyében, de ahogy írták fejlődnek. Attól függ, hogy mivel és mikorra és hová kellene Győrbe járni, javaslatom, hogy a menetrendeket tanulmányozd. Gyári műszakokra mindenhonnan vannak buszok , de napközben lehetnek meglepik. Győrsövényháza nekem kicsit távolinak tűnik. Ezek közül Lébényt választanám, vannak helyi cégek, Győr, Móvár széle kb. 10 perc a pályán vagy vonattal és Ausztria is gyorsan elérhető.
2021. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van valami oka, hogy nem a legkeresettebbek?
2021. febr. 15. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen már gondolkodtam, de valamiért az utóbbi években Dunaszegtől Győr felé épült fel rengeteg új ház, szinte egybeépültek ezek a települések. Abda, Győrújbarát is felkapott. Győrön belül nagyon sok az építkezés. Sok lakás üresen áll. Szerintem nincs annyi ember, hogy minden falu nagyobb mértékben bővülni tudjon. A bejárás autóval sem egyszerű a dugók miatt. A C-típusú polgárok száma alacsony, nem e-miatt van, ha esetleg erre gondolnál.
2021. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam így elsőre :) De akkor ez megnyugtato válasz, köszönöm :)
2021. febr. 15. 13:52
 7/8 anonim válasza:
Rábapatona: egyre többen költöznek ide, lassan eléri a 3000 főt. Egyre több a fejlesztés, épül egy lakópark, felújítják az orvosi rendelőt, az iskolai tornatermet, a templomon is módosítgatnak egy kicsit. Az emberek nagyrészt barátságosak. Esetleg, ha még érdekel valami, írj privátban! :-)
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rábapatonán lakk.. abszolút semmi gond a faluval de egy két "betelepülővel" annál inkább
márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!