Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi várható a lakásárakban?...

Mi várható a lakásárakban? Egyre több az eladó lakás. A vevők száma is növekszik? Egy lakás árából hány %-ot lehet alkudni? Mekkora lakások a legkelendőbbek? Mi a legfontosabb egy lakásnál? Az állapota, elhelyezkedése, emelet, panel/tégla?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

"Egyre több az eladó lakás."


Hát én nem ezt látom, legalábbis Budapesten nem.

Ugyanazok a lakások vannak fent féléve, de mondjuk a tél nem is az ingatlanbiznisz csúcsa.

Mivel egyrészről eladó vagyok, másrészről vevő is, várom a tavaszt-nyarat és majd akkor véleményezek.


A többi kérdésedre teljesen szubjektív választ lehet csak adni, én ebbe most nem mennék bele.

2021. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég nagy a bizonytalanság az ingatlan piacon. Senki nem tudja megjósolni még a következő fél évet sem.

A többi kérdésedre nincs egy konkrét válasz. Kettőtökön múlik hogy mennyit lehet alkudni. Ha sürgős az eladás, akkor nyilván jobban enged a tulaj. De persze senki nem fogja magától lealkudni, azt neked kell.

Talán a teljes ház állapota és a szomszédok a lényegesek (a kettő azért összefügg valamennyire), a többi az egyéni preferenciáidon múlik

2021. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!