Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnénk Isaszegre költözni!...

Szeretnénk Isaszegre költözni!Gyerekekkel milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Minden ami Isaszeggel kapcsolatos infó érdekel!Milyen helyen érdemes lakni, élni gyerekekkel?

#Isaszegen milyen élni?
2021. febr. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ami előny, hogy környezeti szempontból szép helyen van (körben a Gödöllői-dombság), és az új parcellázású utcákban sorra épülnek az új házak, Gödöllő pedig közel van.

A negatívum, hogy összességében eléggé lepattant falu, nem igazán szép és sok a kétes elem, a gyerekeket mindenképpen Gödöllőre kellene áthordani. Közlekedés szempontjából is jobb Gödöllő, ha Pest a cél.

2021. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, rengeteg a cigány. A közlekedés jó, boltok, ellátottság rendben.

Igazából csak azt tudnám felhozni, hogy tényleg sok az indián.

Ha bármi kérdésed van írj priviben, én közvetlen mellette élek.

2021. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor Gödöllőre jártam vonattal egyetemre Pestről, akkor a vonatról és a pótlóbuszról nézve Isaszeg nekem mindig is egy lepukkant falunak tűnt, legalábbis az állomás környéke... hát... eléggé fura alakokat láttam arrafelé, és a település összképe sem volt túlságosan bizalomgerjesztő (földutak, rozoga házak, fura alakok).

Igaz, nem minden részét láttam a településnek, de azt mondanám, hogy a vasútállomás környékét célszerű lenne elkerülni, valószínűleg a többi rész oké.

Családi házas település, az utcák némelyike földút. Viszont közel van Gödöllőhöz és Budapest sincs olyan messze.

2021. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK nagyon köszönöm az információkat!Nagyon hasznosnak bizonyultak!Elgondolkodtató,mire oviba, iskolába elviszi a gyerekeket az ember,fél napja odavan!Még dolgozni bejárni Pestre,tömegközlekedéssel egy rémálom lenne a napom!Át kell ezt gondolni nagyon!
2021. febr. 25. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen a környéken az én véleményem szerint 3 igazán jó település van, ez Gödöllő, Szada és Veresegyház. Azonban nevetségesen drágák és egyre inkább élhetetlenné válnak, mert túlzsúfoltak, csúcsidőben kb megmozdulni se lehet az utakon, ezért elég felemás az, hogy mennyire élhetőek. Viszont körülöttük szinte kizárólag csak cigányfertőzött falvak vannak, ez a környék híres is erről (ld. még Isaszeg mellett Dány, Valkó, Bag, Domony, stb), ezért nem véletlen, hogy míg Veresen vagy Gödöllőn egy átlag újépítésű családi ház kb 60 millió, addig kis túlzással az előbb említett helyeken 30-40 millióért is lehet már venni hasonló méretben. Szóval nehéz ügy, de sztem a lokáció a legfontosabb, tehát inkább vennék kisebbet vagy rosszabb állapotút olyan helyen, ami biztonságos és rendelkezésre áll minden egy normális élethez.
2021. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!