Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben 2020 márciusban...

Debrecenben 2020 márciusban vettem egy 82 m2 tégla lakást 27,5 millióért?

Figyelt kérdés
Most felújítom, gáz cirkó, nyílás záró és villanyszerelés stb... Ingatlanost vagy értékbecslőt hívjak ha szeretném tudni mennyit ér most?
2021. márc. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, de egyáltalán nem biztos, hogy annyival többet is ér mint amennyit ráköltöttél a saját ízlésed szerint.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is igaz, kb 5 millióba van a felújítás, ez nem biztos hogy visszajön :(
2021. márc. 1. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert tudni akarod az árát ne fizess ki értékbecslőt. Hirdesd meg és nézd meg hogy mennyiért emelik fel az emberek a telefont :D egy kollégám lánya 35m-ért felrakta jó drágán kíváncsiságból hogy vajon megvennék e és végül el is adtam. Pedig nem akarta. :D Úgyhogy lehet mégse volt drága amennyiért felrakta, vagy valakinek nagyon kellett az.
2021. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az egyetem sugárúton láttam 30 felett ilyen lakást viszont ettől jóval kevesebbért is.
2021. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak remélni tudom, hogy ott is ér ennyit (30M)...

2019-ben pont ennyiért ment el ott egy lakás

2021. márc. 1. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem célod eladni, akkor minek akarod tudni? Csak hogy magad nyugtasd? Mert ha elégedett vagy a jelenlegi helyzettel és nem akarod eladni akkor nem mindegy mennyit ér?

Persze fontos hogyha egy anyagias, villogós ember vagy, de amúgy meg nem

2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha vennél lakást nem eladásra, azért szeretném hogy az értéke ne csökkenjen.
2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*vennék.
2021. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, azért jó lenne ha tartaná valamennyire az árát ha később tovább akarok menni
2021. márc. 2. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!