Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol vannak olyan...

Budapesten hol vannak olyan "mikrokörnyékek", amik eldugottak és jó hangulatuk van?

Figyelt kérdés
Tehát nem városrészre, hanem még kisebb területekre gondolok: utcákra, pici terekre, olyan eldugottabb részekre egy városrészen belül, amit inkább csak az ott élők ismernek. Mondok egy példát: nekem például nagyon tetszik a Böszörményi útról induló, Hollósy Simon utca által körbehatárolt kis tér. Közel van a főutakhoz, mégis gondolom csendes. Ugyanilyen nekem még a Ganz utca, meg úgy általában a Margit krt - Csalogány utca - Fő utca által határolt háromszög. Csendes kis utcák a város szívében.
2021. márc. 5. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kőszeg u. XIV. ker. Örsnél.

Tisztviselőtelepen Bíró Lajos u. közepe (Villám u.-Bláthy Otto körüli rész), Orczy park!

Budán pasák türbéje, kicsi török fürdők...

Kőbányán is... Liget tér környéke.

Igen, a Tabán is ilyen.

2021. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem őket! A Tabán nem rossz, de nekem egy kicsit túl "üres". Inkább akkor az onnan "befelé", eső, Naphegy környéki utcákat szeretem.
2021. márc. 5. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:

A Gellérthegyen is sok zug van.

Margitszigeten.

2021. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kőbánya, Óhegy-park környéke.
2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen környék kérdező. Nem budapesten kell lakni hanem vidéken akkor.
2021. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De van ilyen környék, én írtam kettőt, és utánam is írtak eddig vagy öt ilyet. Biztos más is tud még ilyenekről, ezeket várom továbbra is. Te meg ne válaszolj, ha nem tudsz semmit hozzátenni.
2021. márc. 9. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
A soroksári Molnár-sziget, illetve a közelében lévő kis utcácskák a Duna mellett.
2021. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gazdagréti út és Hosszúrét u. közti zöld domboldal.

Sajnos már nem sokáig, ha jól láttam már parcellázni fogják :(

Gellért hegyen "hátul" nagyon sok jó hely van.

Avar utca is tök hangulatos a Déli pu-nál.

2021. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te eléggé vidéki vagy. A hollósy simon is hemzseg a déli pu közelsége miatt az ittas alakoktól. Mit vársz a városban?
2021. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vidéki, Bp-i vagyok, aki nem azon a környéken él. Mikor arra jártam, az a benyomásom volt, hogy egy csendes, eldugott kis zug, gondolom nem a legszegényebb lakókkal, lévén mégiscsak XII. kerület.
2021. márc. 10. 13:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!