Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyöngyöspata még mindig olyan...

Gyöngyöspata még mindig olyan rossz hely, mint volt 5-10 éve?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy nyaralónak való ingatlant a Mátra környékén, és találtunk egy olyan eladó házat Gyöngyöspatán, amely megtetszett.

Hetente- kéthetente utaznánk oda Székesfehérvárról, hétvégére illetve ünnepnapokon.

Viszont olvastam, hogy régen sok probléma volt a településsel, feszült volt a hangulat a helyiek közt.

Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg milyen a helyzet?

Javult már azóta a helyi közhangulat?

A közbiztonság is jobb lett?

Pedig szép helyen van a település, a Mátra lábánál fekszik.



2021. márc. 7. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Mitől lett volna jobb? Az egyre jobban szaporodó cigányoktól?

Nyilván azért occsó a ház Ember!

Gyöngyössolymoson vegyetek!

2021. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem történt lakosságcsere!!

Vagy miben reménykedtél??

2021. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Gytarjánban nézzetek...
2021. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem ajánlom, meg átmenni is óvatosan kell rajta...
2021. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja linkeltem egy videót vmelyik c.gányos kérdésnél... a francia jogvédő csajszi ki se mert szállni az autóból... 😂😂
2021. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz mint 5-10 éve, hanem rosszabb.
2021. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Isten őrizz, hogy ott vegyetek bármelyik másik Gyöngyös körüli településsel jobba jártok...
2021. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Szerintem nem lenne gond a nyaralóra, egyszer lemennél, másodszorra már nem lenne.....
2021. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#8: hát ja, sajnos erősen sanszos....


Emlékszem, anno, mikor a purparlé ment a c-okkal, az egyik tv-riportban ott siránkoztak, hogy nem tudnak még kertet se művelni, mert annyira rossz ott a talaj...


Közben meg, kb. ugyanakkor, Losonczi Bálint, jónevű fiatal borász egy másik cikkben azt részletezte, hogy Gyöngyöspatán milyen különleges, kiváló minőségű talaj és mikroklíma van, ami miatt a borok is teljesen egyediek lesznek... :)



Lehet, hogy rasszista vagyok, de én inkább LB-nak hiszek. :-DDD

2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rasszizmus, ezt a szót előszeretettel sütik az emberre és bélyegzik meg vele aki látja az ezekhez hasonló dolgokat, szóval én inkább azt mondom nem rasszista vagy/ok csak tapasztalt.
2021. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!