Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A XX. kerületben melyek a...

A XX. kerületben melyek a rosszabb hírű utcák?

Figyelt kérdés

A Jókait leszámítva amerre mászkáltam, nem tűnt vészesnek.

Illetve melyik az a rész aminek a legrosszabb híre van?



2021. márc. 15. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Erzsébetfalva
Gubacs
Gubacsipuszta
Szabótelep
Pacsirtatelep
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

A Bermuda háromszögnek :)

A legnevesebb a Határ út-Török Flóris - Kossuth Lajos, a negyedik oldalát nem igazán tudom :))Szerintem kimegy a Nagykőrösiig.

2021. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy milyen sokan szavaztak Gubacsra, mint legrosszabb hírű környékre. Nem keveritek össze Gubacsidűlővel, ami a Gubacsi út környéke, ott van a türelmi zóna is, és mellesleg nem a XX., hanem a IX.kerület városrésze. Mert Gubacs az a Rackevei-Duna parti rész a Gubacsi hídtól Soroksárig. A kerület magasan legjobb része, egy régi, de nyugis lakóteleppel, a Mediterrán-lakóparkkal, csónakházakkal, egy-két étteremmel, uszodával, jégcsarnokkal, jódos-sós fürdővel. A part egyelőre kicsit lepukkadt, de hamarosan fel fogják újítani.


A kérdésre pedig az én válaszom is az, amit 1-es ír háromszöget. Talán amúgy a Nagykőrösiig talán nem tart, a legrosszabbak a Török Flóris közeli "családi házas" utcák, illetve én még ide sorolnám a Tátra téri piacot és a környező utcákat is, ami a Kossuth utca túloldalan van már.


Ez alapján a válasz Erzsébetfalva lenne, de az jóval tágabb, mert benne van a kerület központi lakótelepe is, ami ha nem is jó környék, de nem az egész gázos.

2021. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!