Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha ingatlanos oldalon ugyanazo...

Ha ingatlanos oldalon ugyanazon feltételekre keresek már egy éve, és a találatok számában csökkenés van, az azt jelenti, hogy emelkednek az árak?

Figyelt kérdés

Kétszobás panelre keresek az ingatlanon, és ugyanazokra a feltételekre a tavalyihoz képet kb. 80-al kevesebb találatot ad ki.

Ez azt jelenti, hogy már emelik az árakat?

Volt elmentve kb. 15 hirdetés is, ebből már vagy 10 eltűnt.



2021. márc. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy emelkedtek az árak, de az is lehet, hogy a jelenlegi helyzetben kevesebben hirdetnek, mert nem akarják mutogatni a lakást, várnak, míg kicsit lecseng a járvány.
2021. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Javaslom, mindig egy adott területre keress rá. Megnézed rendszeresen, hogy azon a helyen mennyi ingatlan van, és milyen áron. Ebből le tudod szűrni, hogy nagyjából hogyan változnak az árak.


Én azt látom egyébként, hogy bármi is történik, folyamatosan drágulnak a lakások. Szerintem ha meteor csapódna az adott utcába, még a romokat is ugyanolyan drágán akarnák eladni.

Amire én meg azt mondom, hogy akkor rohadjon rájuk a lakás.

2021. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!