Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hogy fognak a...

Szerintetek hogy fognak a következő pàr èvben vàltozni Magyarorszagon az ingatlanàrak?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy mikor adjam el a hàzam. Egyesek szerint feljebb fognak menni az àrak, màs szerint jövőre ùj kormàny lesz, akik eltörlik a CSOK-ot, ès emiatt leesnek az àrak.
2021. márc. 16. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Nőni fognak az àrak
Stagnàlnak az àrak
Csökkennek az àrak
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Stagnálnak vagy csurdogálnak szép lassan lefelé. Az alacsony bérek miatt növekedésre nem sok esélyt látok a 350 eurós minimálbér országában😒
2021. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Leesni már nem fognak, de egy kisebb csökkenés szerintem előfordulhat. A CSOK/nem CSOK már nem oszt nem szoroz.
2021. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Növekedés várható, de csak enyhe mértékű, évi 5, maximum 10 % körüli.
2021. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
3: jah, valószínű. Még pár olyan év ahol 10 százalékos növekedés lenne és megközelítenénk jópár nyugati ország árait. Valószínű. Miközben a fizetések vásárlóerejének nagysága hátulról a negyedik volt legutóbb :DDDD majd jövőre ha netán garnitúra váltás lesz, és erre az agyon támogatott iparágra nem öntik a lóvét ennyire könnyen meglehet majd nézni, hogy egy olyan országban ami az EU-ban vásárló értéken nézett fizetésben hátulról a negyedik helyen van milyen ingatlan árak a reálisak úgy, hogy a keresletet nem torzítják különböző intézkedésekkel. Persze ez saját vélemény.
2021. márc. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Volt ám ezek nélkül elég nagy gödörben is ám az iparág nem volt ez olyan bomba biztosan válság álló. Dolgoztam benne mielőtt bejött a sok ÁFA csökkentés , giga beruházások, és ingyen állami tízmilliók. Fele, harmad ekkora bevételert versenyeztek jó páran azok közül akik most nagyon a magas lovon ülnek, hogy kevesebbért már sose kell dolgozni. ( persze továbbra sem vagyok tévedhetetlen ! ).
2021. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Egyedül a Jóisten tudná megmondani, minden variáció lehetséges.


kiábrándult közgazdász jeligére

2021. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokon a településeken, ahol van munka, egyetem, tolják a pénzt a település és az infrastruktúra fejlesztésébe, ott növekedésre számítok, bár az üteme kérdéses. Azokon a helyeken, ahonnan elvándorol a lakosság, stagnálásra vagy csökkenésre.
2021. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lemennek és 100e forint lesz 1 m2.
2021. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szinte egyedülálló a világban, de Magyarországon sok-sok év után végre valahára csökkentek éves szinten a lakásárak.


Link: (friss cikk, friss adatokkal)


[link]



Én továbbra is azt mondom, ha netán ez a sok pénz csökkene amit beleöntenek támogatások és pályázatok során az iparágba akkor elég gyorsan el tűnne a hurrá optimizmus és ki derülne, hogy mennyire is gránit szilárd ez az szegmens.


Persze továbbra is csak saját véleményem ez. Persze a cikk már hivatalosan is alátámasztotta a csökkenést.

2021. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!