Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri felszedni a járólapot,...

Megéri felszedni a járólapot, ha amúgy teljesen jó állapotú, de nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Lakást vásárolunk épp, 12 éves a lakás, szóval a burkolatok is 12 évesek, nem régi. Jó állapotúak, nincs velük baj, viszont sajnos nekem nem tetszenek. Pontosabban a melegburkolatokkal (hálószobák és nappali padlója) nincs bajom, az szép, de a hidegburkolatok (előszoba, konyha, fürdőszoba, wc) nem tetszenek. Szerintetek érdemes lenne felszedni és másikat lerakni helyette? (kb 25 négyzetméterről lenne szó, az egész lakás 60 négyzetméter)
2021. márc. 29. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze, erről szól egy felújítás. Ha neked nem tetszik, és meg van rá a kereted is, akkor ne foglalkozz azzal, hogy csak 12 éves a burkolat.
2021. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha van erre egy kidobni való milliód, akkor hajrá.
2021. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy éri meg. Ha annyira ráérsz és tele vagy lóvéval akkor persze hajrá, de én biztos, hogy nem nyúlnék hozzá. Mostanában olvastam róla, hogy szokták festeni is. Keress rá.
2021. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Szedd fel.

2021. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tapadóhíd egyszerűbb megoldás lenne. Egy folyadék, amivel ha bekened a járólapot, megszárad, és ráteheted csempe ragasztóval a neked tetsző járólapot. Annyi, hogy picit magasabb lesz.
2021. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A megéri szerintem itt nem a legmegfelelőbb szó. Ha eladnád, de ronda és többet kapnál érte akkor lehetne használni.

Ha zavar, és van rá kereted, akkor meg felesleges itt megkérdezni.

2021. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá kereted, cseréld. Mikor mi lakást néztünk, volt olyan, ahol nagyon ronda volt a burkolat, ott mondtam is, hogy ha megvesszük, azt egyből cserélni kell. Viszont, ha most így a vásárlás után szűkösebb a keret kicsit, én várnék vele, főleg ha nincs baja, csak az hogy nem tetszik.
2021. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem valami nagyon ronda színű vagy mintájú a régi, akkor nem éri meg pénzügyileg (a ráköltött pénzt és a lakás értéknövekedését összehasonlítva).
2021. márc. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!