Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezen agglomerációs települések...

Ezen agglomerációs települések közül hol jobb élni?

Figyelt kérdés

Közbiztonság, friss levegő, csend, és sötét oldal mentes környék érdekelne. Bűnözés minél alacsonyabb legyen.

Neten sok egymásnak ellentmondó informaciot találni.


Üröm, Gödöllő, Szada, Szentendre, Dunakeszi, Budakeszi és Nagykovácsi érdekelne.


Leginkább Üröm tetszett, viszont neten keresgélve sok a panasz, nem tudom mi igaz belőle (szervezett bűnözés, stb). Jó lenne ha valaki írna, aki ott él.



2021. ápr. 3. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagykovácsi tuti jó, de ennek megfelelően drága is...
2021. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Szentendrének jó a közlekedése, biztonságos is, de persze sok a turista. Ami nem baj, ha kerten belül vagy, csak hátvégén vagy ünnepnap stb. el ne akarj menni sehova.
2021. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy a budai oldalra mennék, ott egyikkel se jársz rosszul. Dunakeszi zsúfolt, Gödöllőn sok a sötét, Szada kedves kis falu, de élhetetlen a közlekedés miatt. Egyébként a kozlekedes a budai oldalon még rosszabb, de minden másban veri a pesti oldalt.
2021. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is Üröm a legszimpatikusabb, pont most jártam arra. Meglepett, amit írsz, hogy szervezett bűnözés... Nem tudom, mi igaz belőle, de engem is érdekel a dolog.
2021. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, egyesek szerint csak politikai sárdobálás, szóval fogalmam sincs. Pedig nagyon szép hely.
2021. ápr. 4. 09:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 4. 09:43
 7/10 anonim válasza:
61%
En Dunakeszi mellett lakok ,sok ismerosom lakik ott es csak jokat halottam a helyrol ,szep ,rendezett kornyek:)
2021. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%

#2 "Szentendrének jó a közlekedése,"


Azért ez nem teljesen igaz.

2021. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Hol dolgoznál? Nem mindegy.
2021. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ezek közül szentendre a kedvencem
2021. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!