Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » X. kerületi Tárna utca....

X. kerületi Tárna utca. Lakható, vagy felejtsük el?

Figyelt kérdés

Főleg azok véleménye érdekelne akik ezen a környéken laknak vagy esetleg dolgoznak, de más véleményeket is szívesen fogadok.


Fiatal vidéki pár vagyunk, évek óta Budapesten lakunk albérletben, itt járunk egyetemre. Mivel a jövőnket is Budapesten képzeljük el, arra gondoltunk jó ötlet lehetne egy induló kis lakásra beruházni.

Találtam egy szimpatikus hirdetést, a lakás a Tárna utcában található. Először nem volt semmi gyanús tényező, de most, hogy jobban utána néztem, több aránylag alacsony árú lakás is eladó a Tárna utcában, így felvetődött a kérdés, hogy vajon menekülnek innen a lakók, vagy csak véletlen lenne.

Mik a tapasztalataitok az utcával, valamint a Téglagyárdűlővel és összességében a X. kerülettel kapcsolatban?



2021. ápr. 12. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
A klinkertéglás házakról lenne szó...? Mert amúgy elég "ipari" környéknek néz ki... (streetview-n nézegettem..)
2021. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, kicsit utánanéztem...


NEEEEE!


[link]


A hírhedt Hős utcai drogos c...okat költöztették ide - nem csodálom, ha menekülnek onnan a normális emberek...


Sajnálom, de erősen ellenjavallt.

2021. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
felejtős
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lepusztult ipartelep a semmi közepén. A Tárna utcában ajánlanak lakást a híres-hírhedt Hős utca jobb bérlőinek. Szóval nem feltétlenül negatív, de mindenképpen alapos mérlegelést igényel. Nem véletlenül sok most ott az eladó lakás.
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezt a Hős utcából való átköltöztetős történetet olvastam én is, de csak régi cikkekben, mikor ez még csak tervben volt.


Ha nem tipptopp a környék azt abszolút el tudnánk viselni, amint elvégezzük a mesterképzést és fix munkahelyet találunk, kertes házba költöznénk. Ezzel a lakásvásárlással az albérletezést akarnánk kikerülni, valamint később az eladni estek árát a családi házba forgatni. De ezek alapján lehet csak megnehezítené a dolgunkat.

Köszönöm Nektek az eddigi válaszokat, várom a további tapasztaltokat is.

2021. ápr. 12. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A X.kerületnek inkább a ligetteleki, kőbányai részét ajánlanám, annak rosszabb a híre, mint amilyen.
2021. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alkér utcában lakom. A Tárna felejtős, menekülnek a lakók, nem csak a híre borzalmas.
2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek az információt!


Sajnos rendes lakás ami nem szuterén/raktár/közös udvaros/pici/stb. és számunkra elérhető árban van csak itt és a Diószegi Sámuel utcában van, ami nyilván szintén nem jön szóba.

Úgy tűnik a tanulmányaink végéig marad az albérletezés, jobban járunk vele. :)

2021. ápr. 13. 11:23
 9/14 anonim válasza:
100%
A Diószegit is gyorsan felejtsd el. Hasonló hírű környék volt mint a Hős utca. Mára állítólag javult ott a helyzet, de még mindig cigánynegyed.
2021. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, azért mondtam, hogy az egyértelműen szóba sem jön.

Közben alakultak a dolgok, kicsit kitoltuk a költségvetést és találtunk egy lakást a XIV. kerületben, olyan utcában ahol laktunk albérletben egy évet és azt szerettük a legjobban, így ismét van némi remény.

2021. ápr. 15. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!