Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Minek drágább egy ugyan abba...

Minek drágább egy ugyan abba a városba lévő xy emeleti panel mint egy nagyobb területű udvarral rendelkező több szobás családi ház?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem minek kerül pl. egy 50m2-es 2-3 emeleti panel lakás 8-13millioba míg egy nagyobb családi ház udvarral stb kerül 7-9 millióba?

S nem lepusztult a családi ház se tehát...


2021. ápr. 18. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Egymás mellett található a két ingatlan?
2021. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mégis hol vannak az ingatlanok?
2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Van olyan ami igen de van, hogy más város rész.

Ott érthető ha pl belváros vagy forgalmas vagy közel van volt stb

De akkor is ugy láttom hogy elvannak szállva a panel árak vagy csak én nem értem, hogy lehet annyi egy panel mint egy csaladi. Amikor ég és föld a kettő közti különbség a családi ház részére szerintem.

2021. ápr. 18. 20:30
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Sosem költöznék kertes házba, nem az én világom, és ezzel sokan vannak így.
2021. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk Pécsen ha mind kettő belvárosi pl.

De tudok más várost is ez egy példa volt.

Itt a családi ház és a panel közti ár különbség nem értem. Minek drágább egy kis panel.

2021. ápr. 18. 20:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen én pont azt látom, hogy a jó állapotú családi házak ára nagyon durván felment.
2021. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A normális állapotú családi ház mindenhol 3-4x annyiba kerül, mint egy panellakás.

Ha nem "szomszédos" ingatlanokról van szó, akkor nincs ertelme összehasonlítani.

Főleg a környéket fizeted meg.

2021. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor egy konkrét példát írok:

tudok egy 2,5 szobás panel 3. emellett és 13 millió és egy családi ház 100m2 4 szoba plusz udvarral és 8 millió

Kb egy helyen vannak.

Akár, hogy is de egy panel közel nem akkora érték mint egy kertes családi ház.

2021. ápr. 18. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:
hol van ez? mennyire romos a ház, mekkora a telek?
2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Panelbe többnyire a világ lustái mennek akik élvezik, hogy semmit sem kell csinálniuk otthon. Azzal érvelnek, hogy egy cs. házban mindig van valami munka.

Mondjuk egy panelben a szexen, a tv nézésen meg fészbúkozáson kívül nem is lehet semmit sem csinálni, mert normális emberi életre alkalmatlanok ezek a picike betonlyukak ahol minden áthallatszik.

Sajnos sokan ilyen szerényen szocializálódtak ezért nekik a panel, az Ikea bútor meg a laminált padló az életük értelme, a hőszigetelés meg a csúcspontja.

2021. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!