Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan érdemes lakást venni?...

Hogyan érdemes lakást venni? Ti hogy voltatok vele?

Figyelt kérdés

Nézzegetem a lakás árakat és az az 50 milliótól felfele nagyon durva. 50 évet kell ledolgozni semmi kiadás nélkül, h vehessünk egy lakást? 😵


A fizból évi 1 milliót tudok kihozni.


Hogy van ez?😅


2021. ápr. 26. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nagyjából. Hitel vagy albi.
2021. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező Budapesten központi helyen újépítésűt venni.
2021. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A lakás értékének 30%-át összespórod, majd egy banki hitelkalkulátor segítségével választasz magadnak hitelt...


Javaslom, hogy első lakásnak nem 50+ milliós lakásokban gondolkodj.

2021. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaimat a lehetőségeimhez igazítottam és önerő + hitellel, ahogy a világon mindenütt mindenki, aki nem született milliomosnak.
2021. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
A fent említetteken kívül még akár örökölhetsz is családtagtól, rokontól vagy a Te javadra végrendelkező személytől.
2021. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az első három lakásomban se fürdőszoba, se wc nem volt.

És le volt pusztulva.

Ha így állsz hozzá hogy 50 milliós lakásokat nézhetsz, akkor valóban sohasem lesz.

2021. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, Pest megyében egy kertes ház valóban ennyi. De nem kötelező itt venni, máshol is van élet 😂

Mondjuk ugyanennyiért Lilafüreden villát kapsz.

2021. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oki hát én ennyiért láttam vidéken is többért volt.

Még nem néztem annyira sokat, mivel még nagyon távol vagyok tőle. De jó előre tudni h olcsóbbért is kapok.


(Albit nem akarok. Nagyon elviszi a pénzt. 14 éve albiban vagyunk és amennyit erre költöttünk tényleg vehetünk már egy villát.) mellette nincs nyaralás se semmi plusz.

2021. ápr. 26. 09:33
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor most már látod, hogy miért vagytok albiban illetve, hogy az emberek többsége miért van albiban.
2021. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Gyűjtögetés + családi segítség + hitel. Önző szemétládák voltunk, mert kertes házat szerettünk volna. Szerencsénk volt, hogy a család is tudott minket támogatni valamilyen szinten. Anélkül nem nagyon ment volna.
2021. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!