Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire van hatással az...

Mennyire van hatással az ingatlankiadásokra a Covid?

Figyelt kérdés

Fel hónapja kivettem egy lakást, és jelenleg lakótársat keresek.

Tök jól felszerelt, modern lakás. Facebookon hirdetem, ott már 2000-en látták, de csak 17 hirdetésmentés van.

És még jófogáson is.

Kb ha írtak 7-en, de abból is kettő volt aki értelmesebb, komolyabb volt. De ők is végül lemondták valamilyen indokkal... 37.000+rezsit kérek itt Szegeden.. És egy havi kauciót ami szintén 37.000.

Tudom,hogy nagyon sokat számít az is, hogy nincs egyetem. De ezt azért nem gondoltam volna.. :/



2021. ápr. 29. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeged Egyetemváros. Lakosságarányosan ott van a legtőbb egyetem és főiskola az országban. Gyakorlatilag csak műszaki felsőoktatás nincs ott, azonkívül minden van. A szegedi albérlet-piacot a diákok tartják életben. Az albérletek nagy részét ők veszik ki. Még a fővárosi albérlet-piac is megérezte a diákok
2021. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még a fővárosi albérlet-piac is megérezte a diákok eltűnését. Szegeden viszont jóval nagyobb szerepet kapnak a diákok. Olyannyira, hogy amikor még én voltam főiskolás ott, bevett gyakorlat volt, hogy nyáron a bérbeadó a bérleti díj 50%-áért fenntartotta nekik az albérletet, és nem adta ki. Na, ezt Pesten nem lehet megcsinálni, ott jóval nagyobb a kereslet az albérlet iránt
2021. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A tulajdonosnak kellene hirdetnie.

De az 1-2-el egyetértek.

2021. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!