Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hamarosan lejáró lakáskassza...

Hamarosan lejáró lakáskassza (Erste) mellé érdemes a kedvezményes hitelt igenybevenni?

Figyelt kérdés
Ha jól számolom, kB 1.5 millióról van szó, hitellel ugyanennyi, mennyi ennek az átfutási ideje, érdemes ezzel a hitellel foglalkozni?
2021. máj. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én x éve felvettem. Nézd meg más hitelek esetén a THM-et és egyéb kondíciókat, és az alapján dönts.
2021. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Arkhowar válasza:
Régi a kérdés, de remélem segít. Az LTPhez tartozó hitel is jelzálog hitel, hitelbírálat előzi meg, és még a THM sem olyan jó, mint egy állami támogatott hitelnél. Attól függ mire kell. Mert ha felújításra akkor ott az Otthonfelújítási hitel ami mellett párhuzamosan felhasználható az LTP is. Akár ugyanazokat a számlákat is leadhatod mindkét helyre.
2021. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha jól tudom, az otthonfelújításihoz kell gyerek is, az nálunk nincs. De amúgy megkerdezem az ltp-t, maga a bankos csaj beszélt le, higy annyi költsége van, jobban megéri egy mezei jelzáloghitel.
2021. máj. 8. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!