Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vácrátót, Gyömrő, Maglód ?...

Vácrátót, Gyömrő, Maglód ? Milyen itt lakni? Valaki, aki bejár dolgozni a III. kerbe autóval?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyömrő, Maglód jó, Vácrátótót lakhatás szempontjából nem ismerem.

Mivel mindkettő egyre drágább, így nem jellemző egyikre sem, hogy cigányos lenne.

Viszont az autóval bejárást a III.ker-be felejtsd el, mert ezt a durván 40 km-t Maglódról nagyjából 1,5 óra alatt tennéd meg.

A 31-es út is és a 0-ás is csúcsidőben csak araszolgat.

Gyömrő ugyanez.

Ha az utak nem lennének bedugulva és rendesen haladhatsz, akkor háztól-házig 30-40 perc alatt jutnál be.

2021. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyömrői vagyok, egyes jól írja, bár azzal vitatkoznék, hogy nincsen kisebbség. De lehet mi vagyunk a szerencsések hogy nekünk pont van. Az tény hogy ennél gázabb környékek vannak bőven az agglomerációban.


Autózni a pesti oldalra is kegyetlen, mióta felduzzasztották a lakosság létszámát a duplájára, kötél idegrendszer kell hozzá. Ha. A vonat nem késne annyit, amennyit, a tömegközlekedés lenne jó alternatíva. De sajnos...

2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel és délután eléggé madmax átjutni a Duna egyik partjáról a másikra.
2021. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es, 1-es vagyok.


Egy szóval nem írtam, hogy nincs cigány, azt írtam, hogy nem az a jellemzője, hogy cigányos. Már mindenütt vannak, a Rózsadombon is, mivel a lakosság 20% cigány az országban.

Ehhez képest a gyömrői 1% az semmi.

Ennyi még az agyonhájpolt budai agglomerációban is van, sőt több.

Az egyéni pechetek, hogy pont ez a szomszédotok.:(

2021. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Négyes, nem is azért mondtam, csak tanács, hogy nézzen körül. Szóval nem provokálni akartalak.
2021. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi néztünk Maglódon házat, de akárhanyszor mentünk arra az Örs vezér térről, folyton be volt állva. 1 sávos út, halál...


Sajna innen a keleti oldalról a 3.ker-be eljutni mindenhogyan gáz


(mi Vecsésen élünk)

2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem végül Péterit választjuk. Onnan m4,m0.

30 perc

Mondjuk én 7re járok dolgozni

2021. máj. 6. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Apum Monoron lakik.

Árpád hidhoz ha minden jól jön ki 40 perc alatt ér be.

2021. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!