Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tatabányán a kertvárosi...

Tatabányán a kertvárosi lakótelepről vélemények?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, melyik része. Van FB csoport, Tatabányán hallottam, ott szoktak tanácsot adni ha költözni szeretnél.
2021. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Mandinka? Vagy melyik?

“In the getto, in the getto...”

2021. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vitális István utca
2021. máj. 7. 08:52
 4/11 anonim válasza:
Én nem sok jót hallottam arról a részről. Amit ajánlanak az inkább Dózsakert, Újváros ott a pláza magasságában.
2021. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dózsakert, ha panel, vagy gál lakótelep. Újváros sem vészes.


Családiházasból meg alsógalla, meg felsőgallánál ami nem a mésztelep közelében van.

2021. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És a Tatabánya-Óváros zöldövezeti részen az Atlasz Lakópark milyen résznek számít?

Szepesi Gusztáv utca.

2021. máj. 13. 22:52
 7/11 redstorm72 válasza:
Kertvárosi lakótelep? A városban ismert ,,Mandinka" néven, amit nem pozitív értelemben aggattak rá. Sok ott a bennszülött, ha érted, mire gondolok, valamint a Dr. Vitális István utcát emlegetik Dr Brutális István utcának is. A lakótelep nagy része önkormányzati lakás, ahova nem éppen a legintellektuálisabb és jól szituált népek költöznek. Ha szereted, hogy 10-20 fős bandák piálnak és hőzöngenek az utcán, valamint egész nap megy az utcán a gitározás és a hamis ének, akkor tudom ajánlani a helyet.
2021. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 redstorm72 válasza:
Óvárosban, ahol egyszer talán felépül az Atlasz lakópark nem számít szerintem annyira rossznak. Igaz az Atlasz lakópark ahogy olvastam 2023-ban készül el. Bár a magyar építőipart ismerve lehet csúsznak ők is egy pár évet. Amíg az nincs kész addig csak a 4 sávos út túloldalán lévő 70 éves kétes állapotú épületek maradnak. Tatabánya lakásállománya korszerűtlen és elavult, a rendszerváltás után megállt az élet lakásépítés terén. 1990 és 2020 között nem épült túl sok lakóingatlan (társasházakra értve), ami meg van annak örül a tulajdonosa, hogy nem egy öreg szar és nem akarja eladni. Továbbá a városban élő emberek nem is akarják a régi társasházakat felújítani értve itt a szigetelésre, meg az egyedi fűtésre. Itt csak az a lényeg, hogy sör legyen meg italbolt és ettől boldog itt a nép.
2021. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pedig azt olvastam, hogy Tatabányán mentek fel a lakásárak az országban legjobban, pár év alatt megduplázódtak..

2021. jún. 4. 16:26
 10/11 redstorm72 válasza:
Sajnos megduplázódtak, én is most akarok venni egy saját lakást a városban. Igaz, hogy rendesen megnőttek az árak, de még így is a Kertvárosi ltp. és az újvárosi Ifjúság utca környéke a legolcsóbb (nem véletlenül) Az árnövekedés oka, hogy az Ipari park bővülése sok embert vonz ide, de a lakások száma nem nőtt semmit. Ezért érzik úgy a tulajdonosok meg az ingatlanosok, hogy egy 2 szobás 50-60 éves panel szigetelés és bármi korszerűsítés nélkül megér 24-28 milliót. A szükség meg nagy úr és minden annyit ér amennyiért el tudják adni.
2021. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!