Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes a Balatonnál nyaralót...

Érdemes a Balatonnál nyaralót venni?

Figyelt kérdés
Mint befektetés mennyire értékálló beruházás egy balatoni nyaraló? Menyire követik a balatoni nyaralók árai az ingatlanárak emelkedését? A jelenlegi infláció és ingatlanáremelkedés mellett az értékpapírnál jobb ötlet egy balatoni nyaraló?

2021. máj. 25. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Amíg tart a covid, addig érdemes.

Utánna nem biztos.

2021. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magas jelenleg a nyaraló árak, mint az összes ingatlané.
2021. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a célod vele. A covid át fogja rendezni a turizmust. A légitársaságok egy része nem fogja túlélni a járványt, az Airbnb szabályozottabb lesz, sok helyen ki is fogják tiltani őket, és régóta szó van arról is, hogy a kerozint is meg kellene adóztatni. Ez azt jelenti, hogy az olcsó repkedésnek vége. Többen fognak autóval utazni, de nem mindenki akar többezer kilométert utazni egy nyaralás kedvéért. Szerintem egy kiadásra vett balatoni nyaraló jó befektetés lehet, ha igényesen ki tudod alakítani. De most valóban nagyon magasak a nyaralóárak. Saját használatra biztosan nem vennék, azt a pénzt, amit rá kell fordítani, inkább elnyaralom máshol, ahol nem én takarítok és nem nekem kell karbantartani.:-)
2021. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl drága, érdemes másfele nézelődni. Telítődött a piac.
2021. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mennyi az az összeg amiért érdemes lenne mondjuk egy egyszerűbb, kisebb, akár sorházi nyaralót megvenni?
2021. máj. 26. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
35-ig max
2021. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15-20 millió között mire lehet számítani, esélytelen?
2021. máj. 26. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, ingatlan.com, nezd meg az arakat. Vegulis azt nem mondtad, hogy mennyire legyen messze a balatontol, de 30-50 kilometeres korzetben biztos talalsz ennyiert :D
2021. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve 20ért használhatót lehetett venni, most ugyan olyan 30-35.

10ért telek van, 20ért putri.

2021. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ilyen kis másfél szobás sorházi nyaralóban gondolkodok, valamilyen kisebb part menti településen, inkább az északi parton, nézegettem hidetéseket, de nem találok ilyenre példát per pillanat.
2021. máj. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!